2733
2734

من خیلی خیلی میترسم 

از همین میترسم و تو رابطه سمی موندم

میترسم بره با یکی دیگه که بهتر از من باشه و خب کلا از یاد ببره منو

بیخیال بابا،به جهنم:)

خدایا سختی این زندگی رو برای من آسون گردان.خدایا صبر و بردباری منو زیاد کن 🥲💔🙏🏻                   حتی ماهی هم تا دهنش رو باز نکنه صید نمیشه.پیش هیچ کس از زندگی و راز هاتون نگین تا زمین نخورین:)😊😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ببره

چیمیشه حالا؟

انگار چه ..... هست که منو یادش بره دنیا کن فیکون بشه

ببره بهتر اصلا بره با کسی که لیاقتشو داره 

والا به خدا

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:❣️اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. ❣️دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. ❣️سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. ❣️چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. ❣️پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ❣️ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده . ❣️هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه.❣️هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. ❣️نهم: آدما همه اسکلت هستن با یه گوشت روش پس فرزندم شل کن.
2731

بله چهارسال تو ی رابطه سمی و مسخره موندم چون میترسیدم سال ۹۵ بود ک تمومش کردم هرکاری کرد دیگ برنگشتم بعدچند سال تازه فهمیدم زندگی و عشق چیه اونم دقیقا یسال ونیم بعد من ازدواج کرد

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉

یه افسانه ی خیلی قشنگی هست که میگه:«اگه لایقش باشی بهت تعلق میگیره و اگه لیاقتِ بیشتر از اونو داشته باشی ازت گرفته میشه…»

‏پس بیخود برای چیزای که از دست دادید ناراحت نباشین، حتما قراره بهترش گیرتون بیاد:)

نه مهم نیست

چون میدونم فردی نیستم که زود به یاد برم..

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

وقتی آدم رو دوست نداشته باشن چه فایده گلم که بمونه 

مهم اینه موقعی بودی دوستت نداشته 

حالا هر کسی دیگه میاد تو زندگیش 

چه فایده

فرقی نداره

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

نه مهم نیست فقط چون بچه دارم میترسم زن جدیدش نذاره برای بچم خرج کنه وگرنه برای خودم اصلا مهم نیست با کسی بره ازدواج کنه اگه میخواستمش که باهاش میموندم دیگه

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
الان خوشبخته با'زنش

از جزئیات زندگیش خبرندارم امیدوارم ک خوشبخت باشه

یسال قبل ازدواجم مامانش ب یکی گفته بود ک عکس من هنوزم روصفحه لبتاب پسرشه

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
2706