2733
2734

خودم ۷و نیم با صدای کلاغاو دعوا گنجشکا بالا دیوار از خابی بیدارشدم دخترامو بیدار کردم تا اونا لباساشونو عوض کنن منم ی کوجولو صبونه اماده کردم دادم بهشون مامانم اومد دیدمش شارژ شدم رخت خابارو از تراس اوردم خونه جم کردم پشه بندو گذاشتم تو اتاق خونه رو ی دستی کشیدم لباسارو ریختم لباسشویی در حال شسته شدنن و برا ناهارم غذا هست و فقط برنج دم کنم.سبزی هم میخام بخرم الانم چایی دم کردم یه لیوان بخورم شما چی کردین  از صب 

دیشب ساعت ۷ شب خوابیدم تا ۷ صبح

خیلی چسبید😁

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اب آلبالو بهتر سد سرما خمردگیعذ ؟؟؟

اره عزیزم خوب شدم🩷

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

من 5.55 بیدار شدم

صبحونه و ناهار امروزمون رو بسته بندی کردم برا سر کار

7 سوار سرویس شدم

8 رسیدم سرکار

صبحونه خوردم

الانم آماده میشم ساعت 10 برم یه جلسه کاری مهم مهمون خارجی داریم

عزیزم چه با مسئولیت:) من خودم ساعت پنج بیدار شدم و زبان خوندم. دوش گرفتم و رفتم رو تراس تا یکم هوا بخورم، بعد صبحانه تخم مرغ خوردم و لباسامو عوض کردم رفتم بیرون آبمیوه خریدم برای خودم و اومدم خونه زبان خوندم. بعدشم روتین پوستیمو انجام دادم و الانم اینجام

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...
2740

سلام عزیزم ماشاءالله 💙🧿 بهتون ..هیچی هنوز تو جام هستم ناهار می‌خوام برم خونه دوستم ..کار خاصی ندارم .ذهنم درگیر کار پیدا کردنه😅فقط پاشدم قرص تیرویید خوردم باز دراز کشیدم.‌منم دلم میخواد یه خانواده خوب داشته باشم به عشق آنها از خواب بیدار بشم ...🥰

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰

۷ بیدار شدم پسرم رو صبحونه دادم راهی مدرسه کردم . نهار گذاشتم  لباسارو ریختم لباسشویی یک جارو رو سرامیکارو زدم  یک کیلومتر پیاده روی کردم تو تراس . لباس خشکارو جمع کردم . صبحونه خوردم .الان هم یکم بشینم لباسارو مرتب کنم بذارم سر جاش  همسرم بیدار شه صبحونه بخوره ظرفا رو بشورم بریم سر کار 

سلام عزیزم ماشاءالله 💙🧿 بهتون ..هیچی هنوز تو جام هستم ناهار می‌خوام برم خونه دوستم ..کار خاصی ندار ...

عزیزم حتما وقتی بیدار شدی از جات بلند شو چون باعث پیدایش افسردگی و اورثینک میشه فداتشم♥️

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...
عزیزم حتما وقتی بیدار شدی از جات بلند شو چون باعث پیدایش افسردگی و اورثینک میشه فداتشم♥️

چشم ممنون از راهنماییتون 🌹

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰
به به خدا قوت بانو 🌷🍒 چه حس خوبی داشت تاپیکت  والا من ک هنوز تو رختخوابم😑 البته اینکه بچه ...

عزیزززممم.من تو تایمی ک نبودم سبزی دلمه و خوردنم‌گرفتم‌پاک کردم.بخاب ک بی بچه روزا خوش خوشانته فعلا