2733
2739
عنوان

هیچ وقت مردی تو زندگیم نبوده نیست نخواهد بود

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 44 پست

یک مقاله ای بود نمی‌دونم اسمش چی بود 

یادم نیست خیلی وقت پیش دربارش شنیدم 

میخواستن قدرت تلقین رو بسنجند

یک زندانی اعدامی رو تو یخچال ماشینی ها انداختن ولی یخچال خاموش بود این آدم هم فکر کرده که یخچال روشنه و وقتی درش رو باز کردن دیدن کامل یخ زده 

من میگم آقا چرا به جای منفی بافی خوب فکر نمیکنید 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله دست شماست حداقل با یه آقا آشنا بشید ایرادی نداره 

درسته میشه بگید وقتی کلا هیچ وقت هیچ پسری سر راهم قرار نمی گیره 

یا اگه بگیره اصلا منو نمی‌بینه من چی کنم خودم بش بگم با من دوس میشی 

2740
یک مقاله ای بود نمی‌دونم اسمش چی بود  یادم نیست خیلی وقت پیش دربارش شنیدم  میخواستن قدرت ...

وقتی یخچال خاموش باشه داخلشم سرد نمیشه وقتیم سرد نباشه دیگه چجوری آدم الکی باید فکر کنه وای ک چقد سرده و یخ بزنه!!! 

برید کلاس زبان مختلط  گروه کتاب مختلط یا هر محیطی که مذکر هم باشه

اوهوم من اصلا آرایش نمی کنم حجابم کامل بدون چادر اهل اون ی نیستم با نامحرم حرف نمی زنم یه پسر ببینم انگار آدم فضایی دیدم اصلا ولش 

وقتی یخچال خاموش باشه داخلشم سرد نمیشه وقتیم سرد نباشه دیگه چجوری آدم الکی باید فکر کنه وای ک چقد سر ...

خب یخچال مگه برفک نداره 

حتی اگر خاموش باشه 

بعدشم اصلا به زندانی نگفتن که یخچال خاموشه یا روشن اون تصور کرده که یخچال روشنه چند روز همونجا نگهش داشتن

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌