2752
2734

یه مدته به شدت تنبل شدم حس انجام هیچ کاری رو ندارم همش احساس خستگی دارم ممکنه اینا علائم بارداری باشه؟شما که باردار شدید قبلش کدوم نشونه باعث شد شک کنید باردارید؟

آره ممکنه از بارداری یا کم خونی باشه 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی عجیبه واسم اینهمه خستگی حتی از خواب بیدار میشم بازم خسته ام انگار☹

من تو بارداریم همش‌میخوابیدم یعنی صبحونه میخوردم میخوابیدم تا ناهار  دوباره بعدازظهرم چند ساعت

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
من لاغرم کسی که لاغره هم کبدش چرب میشه؟

ربطی نداره گلم       بسته ب رژیم غذایی هس      اصلا ب لاغری چاقی ربط نداره     جاریمم لاغر هس     رف سونو  گفتن کبدت چربه   اونم میگف همیشه خست

من تو بارداریم همش‌میخوابیدم یعنی صبحونه میخوردم میخوابیدم تا ناهار  دوباره بعدازظهرم چند ساعت

چه سخته انتظار هر ماه این داستانا هست و میبینی پری شدی و میخوره تو ذوق آدم بی بی چک هم نمیشه استفاده کرد هنوز موعدم نشده

چه سخته انتظار هر ماه این داستانا هست و میبینی پری شدی و میخوره تو ذوق آدم بی بی چک هم نمیشه استفاده ...

البته من ماه های سوم و چهارم میخوابیدم 

خیره انشاالله استرس نداشته باش بسپار به خدا