2752
2734

بچه ها ما ماشین نداریم بعد برای حوزه امتحانی نهایی ها از خونمون دور دوستم خونشون نزدیک ما هست مامانم گفت بهش پیام بده باباش اونو میبره تو رو هم ببره چون ممکنه صبح اسنپ نباشه ولی ما هزینه اسنپ رو بزنیم به کارت باباش منم همین رو گفتم اما از دیشب آنلاین میشه اما پیام من رو سین نمیزنه خیلی دلم شکسته 

به نظرتون پیام رو پاک کنم ؟؟

All alone🙂

ساعت چنده؟

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۷ صبح

هفت اسنپ پیدا میشه که

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731
۷ صبح باید اونجا باشم درواقع بابد ساعت ۶ اسنپ بگیرم 

من هفت گرفتم راحت پیدا شد قبلشو نمیدونم