2752
2734

موقعی که بچه اش بدنیااومده بودباخواست خودش رفتیم اتاق بچه اش رودیدم چون خودش شاغل کلی زحمت کشیده بودوچیزای خیلی قشنگی خریده بودیه اتاق خیلی قشنگ پراسباب بازی وکلاسنگ تموم گذاشته بودبعدمن بعد4سال رفتم اتاق پسرش که بچه هامون اونجابازی کنن وارداتاقش شدم خشکم زدیعنی تمام اسباب بازیاهمه شکسته وداغون حتی به خرس تخت هم رحم نکرده بودیعنی اتاقی بودکه انگارزلزله اومده بوددیدم تولابه لای حرفاش میخندیدمیگفت پسرم خیلی علاقه به خرابکاری داره ماهم سختش نگرفتیم گفتیم بزاریم خلاق بشه🤐اصلابقدری ازظاهراون اتاق ادم حالش بدمیشدحتی کمداسباب بازی هم داغون کرده بودبچه به هیچی رحم نکرده بودبچه پیش فعالم نبوداپدرمادرش میخواستن باخرابکاری بچشونوخلاق کنن خیلی جاخوردم ازین حرکت اشتباه یه بچه نرمال هم واقعاتوانایی داره توعرض چنددقیقه یه خونه روکن فیکون کنه من چیزی نگفتم که ناراحت نشه ولی نظرشخصی من این بچه توآینده یه بچه بی مسولیت بارمیادبچه بایدازبچگی اصولی باربیادهراسباب بازی مناسب سنش بهش بدی من دخترم 6سالش شده تمام اسباب بازیاش سالم ونوباهاشونم بازی کرده ودرحدتک وتوک خیلی کم شکسته ولی ازبچگی بهش اموزش دادم که مراقب لوازماش باشه چیزی بدست اوردن اسون نگهداری که سخته بچه زمانی خلاق میشه که باکمترین لوازم چیزای خوب بسازه من دخترم کلی کاردستی باچیزای دور ریز درست میکنه که همه انگشت به دهن مییمونن به همه بچه هاهم اسباب بازی میده ولی قبلش قول میگیره میگه به شرطی بهتون میدم که سالم بهم تحویل بدیداگه ببینه دارن لوازمشوخراب میکنن فوری میگیره میگه بابام زحمت کشیده ایناروخریده🤭من اصلابچموسخت نگرفتم که بگیداره تونزاشتی خراب کنه اصلاتوهرسنی اسباب بازی مناسب سنش مرحله ای بهش میدادم فقط دوتاازعروسکاشوازسرکنجکاوی دست وپاهاشونودراورده بودومنم دعواش نکردم ولی تمام لوازماش همه سالم ونوالان توکارای دیگشم همینجوری 

منم نظرمب نظر اون خانومه

شما بچه دارید اگه ندارید نمیتونید نظر بدید

بچه باید شیطنت کنه اصلا شیطنت و خرابکاری برای بچه است

یادمـ نمیاد کدوم امام ولی حدیث داریم از یکی از امامان 

ک میگه بچه باید در دوران کودکی شیطنت و بازی کند تا در بزرگسالی ارام و سر ب زیر شود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اینکه گفتم نخواستم ازبچه خودم تعریف کنم اصلابچه همه اموزشش ازبچگی من دومی که بدنیااومده بودراحت باخیال راحت میرفتم حموم دوش میگرفتم دخترم روپاش میزاشت حتی میخوابوندش بااینکه دختربینهایت شیطونی ولی تواین چیزاخوب مسولیت پذیره من ذره ای نگران نبودم اونجا5سالش بود

اون مادر از بچگی به بچه اش آموزش داده که دنیا همینه همه چی خراب میشه از بین میره و مهم نیست ارزش غصه خوردن نداره

اما شما به بچه ات یاد دادی که دنیا خیلی مهمه و باید همیشه ترس از دست دادنشو داشته باشیم

بچه با بچه فرق داره گلم . ما بچه که بودیم یه دوست داشتم شلخته و بی سلیقه و بی حوصله الان هزار ماشالله باسلیقه خانم دسته ی گل داره تو  آمریکا دکتراشو میگیره سیب که از درخت بیفته هزار تا چرخ میخوره

اینکه گفتم نخواستم ازبچه خودم تعریف کنم اصلابچه همه اموزشش ازبچگی من دومی که بدنیااومده بودراحت باخی ...

باز اون می‌ذاره بچه ش تو خونه خودش خرابکاری کنه 

جاری من پسرش حق ندارن تو خونه رو مبل بشینه ولی تو خونه مردم مبل و تخت و داغون می کنه اینم کاری بهش نداره

عزیز نوشته ت رو نصفه خوندم

خرابکاری ادب و تربیت بچه هیچ ربطی به خانواده و والد نداره 

بچه هر طور هست همون طور پیش میره 

بچه شما اصولی بازی کرده چون ذاتش اون بوده

بچه دوستت خرابکاری میکنه چون ذاتش اونه

هرگز بخاطر تربیت درست یا غلط کودک مادر یا خانواده دخیل نیست 

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
باز اون می‌ذاره بچه ش تو خونه خودش خرابکاری کنه  جاری من پسرش حق ندارن تو خونه رو مبل بشینه ول ...

اتفاقاهمین بچه اومده بودخونمون راحت میخواست لوازم بچه منوهم خراب کنه ولی دخترم اسباب بازی هایی بهش میدادکه قابل خراب شدن نبودمتاسفانه بعضیاازون وربوم میفتن بااموزش غلط

2706