2733
2734

ابجیا من چند وقته سرم یهویی ی جوری میشه انگار توی سرم می‌چرخه..یا اینکه وقتی دور خودت تند تند دور میزنی و بعد یذجا وایمیستی سرت ی جوری میشه اینطور میشم از چی می‌تونه باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر مغز و اعصاب برو

برا من یه سری ضربه شدید خورده بود اینجوری بودم آمپول و دارو داد یه مدت درست شد بعد بازم رفتم و دارو خوردم کامل درست شدم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
2731

عزیزم منم سرگیجه های شدید داشتم اوایل بهم گفتن کم خونی خیلی شدید دارم خوب شدم بعدچندسال دوباره به شدت سرگیجه میشدم تااون حدکه تعادلمم ازدست میدادم بعدتویه کتاب خوندم قبل ازدکترمغزواعصاب دکترگوش وحلق وبینی برید رفتم بهم گفتن عفونت گوش دارم بادرمان اون کامل خوب شدم بعدازیه مدت دوباره سرگیجه های خفیف داشتم بازم رفتم دکتر گوش گفت دندون عقلاتوبکش گوشات مشکلی نداره بعدش دیگه کامل خوب شدم

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...

ممکنه از گوش باشه بهش میگن منییر

یک دارو داره یک قرص و ی ک آمپول

حالا این بار ک دکتر رفتی بگو بهش

خودتم در مورد منییر تحقیق کن

خطر ناک نیست

حرکت مایع گوش هست

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
من سرم ی جوری میشه یهویی

خوب منیر حرکت مایع گوش هست ک باعث سرگیجه های خفیف تا شدید میشه

جوری ک بلند بشی حالت تهوع میگیری از سرگیجه

مثل اینکه بشقاب پرنده سوار شده باشی مدل سرگیجه اش اونطوریه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2706