2733
2739

من دارم فکر میکنم ازدواج با یک آدمی که وضعیت مالیش عالیه با مایی که وضعیت مالیمون متوسطه کار درستیه یا نه 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دارم فکر میکنم ازدواج با یک آدمی که وضعیت مالیش عالیه با مایی که وضعیت مالیمون متوسطه کار درستیه ...

اخه خیلیا بعر ازدواج وضع مالی خودشون هم خوب میشه

مثلا پسره از لحاظ مالی خیلی اوکی باشه

کورد از سنندج
2731
من دارم فکر میکنم ازدواج با یک آدمی که وضعیت مالیش عالیه با مایی که وضعیت مالیمون متوسطه کار درستیه ...

اره بابا درستهههه

همه مگه از اول پولدارن ازدواج عاقلانه میکننن خوشبخت هم میشن

کورد از سنندج
اخه خیلیا بعر ازدواج وضع مالی خودشون هم خوب میشه مثلا پسره از لحاظ مالی خیلی اوکی باشه

منم یک خواستگار همچین چیزی دارم 

میگم نکنه بعدا به مشکلی بخورم 

باباش چهار. تا خونه داره 

پسره هم کارمنده و تک پسر 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
اره بابا درستهههه همه مگه از اول پولدارن ازدواج عاقلانه میکننن خوشبخت هم میشن

آره واقعا بهش فکر کنی همچین نتیجه میرسی

خوبیش اینجاست که دیگه لازم نیست به فکر خرید خونه یا ماشین داشته باشیم 

والا  

2740
خیلی عالیه پسره خونه و ماشین داره؟ اگه میدونی پسر خوبیه قبول کن

آره وضعیت مالیشون فوق العاده عالیه 

هنوز زیاد با اخلاق پسره چیزی زیادی نمی‌دونم 

آره واقعا بهش فکر کنی همچین نتیجه میرسی خوبیش اینجاست که دیگه لازم نیست به فکر خرید خونه یا ماشین د ...

خب طرف احتمالا وضع شما رو میدونه و اومده جلو

شخصیتش رو هم بشناس

انشاءالله خوشبخت بشی🌹

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
خب طرف احتمالا وضع شما رو میدونه و اومده جلو شخصیتش رو هم بشناس انشاءالله خوشبخت بشی🌹

ممنونم امضاتو خوندم و برات دعا میکنم لطفاً شما هم برام دعا کن اگر به صلاحمه بشه 

ممنونم امضاتو خوندم و برات دعا میکنم لطفاً شما هم برام دعا کن اگر به صلاحمه بشه 

از ته ته دلم برات دعا میکنم تصمیم درست بگیری

ببین پول مهمه خیلی هم مهمه

ولی شخصیت و اخلاق هم مهمه

خدایی نکرده پول جلو چشاتو نگیره عیب هاشو نبینی

برات ۱۰۰ صلوات میگم برای حال خوبت و خوشبختیت💚

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
از ته ته دلم برات دعا میکنم تصمیم درست بگیری ببین پول مهمه خیلی هم مهمه ولی شخصیت و اخلاق هم مهمه ...

مرسی مهربونم 

راستش پدر و مادرم طفلی ها تو این گرونی ها خیلی بدو بدو میکنند 

وقتی اینجوری میبینمشون میگم که خدایا یکجوری برام درست کن که خوشبخت بشم غصه نباشم براشون 

نه ملاک من راستش اصلا پول نیست اگر اخلاق نداشته باشه بدردم نمیخوره 

منم سر نماز دعات میکنم گلم 

مرسی مهربونم  راستش پدر و مادرم طفلی ها تو این گرونی ها خیلی بدو بدو میکنند  وقتی اینجور ...

میدونم عزیزم 

خدا حفظشون کنه برات💚

منم پدرمادرم خیلی نگرانمونن چون سه تا دختر مجردیم هنوز🥲

وضع مالی هم قوی نیستیم راستش