2733
2739

بجز اینکه ازدواجم سر نگرفته و پای خواستگارا به خونه نمیرسه از کجا بفهمم دعا هست یا چیز دیگه؟ 

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

اگر اهل نماز و وضو و غسلت هستی قطعا نداری

ناس و فلق هم بخون

گردن من اگر طلسم و اینا داشتی 

هیچوقت ریپلای های نظراتم رو نمیخونم و بعد نظر دادن، تاپیک رو ترک میکنم. افرادی که ریپلای مثبت میکنن ببخشن و افرادی که توهین میکنن متاسفانه بدونن نمیبینم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگر اهل نماز و وضو و غسلت هستی قطعا نداری ناس و فلق هم بخون گردن من اگر طلسم و اینا داشتی 

اصلا ربطی نداره.منم اهل همش هستم اما گیر ی آدم حروم زاده جادوگر افتادم هرچی باطل میکنم اون دوباره طلسم میکنه

اگر اهل نماز و وضو و غسلت هستی قطعا نداری ناس و فلق هم بخون گردن من اگر طلسم و اینا داشتی 

اخه از ی سالی به بعد خواستگارام در حد تلفنی موندن. بعد ی فامیل همسایه داشتیم که هم با ما خیلی بد بود و هم اهل دعا گرفتن

اصلا ربطی نداره.منم اهل همش هستم اما گیر ی آدم حروم زاده جادوگر افتادم هرچی باطل میکنم اون دوباره طل ...

خود روایات میگه نمیتونن متن قرآن میگه و ما هم بضارین به من احد الا باذن الله

همین که سراغ باطل کردن رفتی یعنی سراغ جن‌گیر رفتی و خودت خراب کردی

بکش بیرون فرمول قطعی داره در کلام ائمه

هیچوقت ریپلای های نظراتم رو نمیخونم و بعد نظر دادن، تاپیک رو ترک میکنم. افرادی که ریپلای مثبت میکنن ببخشن و افرادی که توهین میکنن متاسفانه بدونن نمیبینم.
2740
من اهل همش بودم وطلسم داشتم 

محاله

حرف ائمه ردخور نداره

عزیزم طلسم نشونه دا ره .اگه پیوسته خواب ببینی جن دنبالت میکنه ونمیتونی فرار کنی وتو خواب قدرت تکلم وراه رفتن ازت گرفته شده وبه شدت بترسی ویا خواب های حیوانات درنده ببینی که دنبالت هستن وتو اینقدر میدوی که از نفس بیوفتی ویا اینکه از ارتفاع بیوفتی .خوابها نشانه هست ‌.

خود روایات میگه نمیتونن متن قرآن میگه و ما هم بضارین به من احد الا باذن الله همین که سراغ باطل کردن ...

تو از کجا میدونی من اصلا دنبال فالگیر و جنگیر و دعانویس و این مضخرفات رفتم؟ چرا وقتی چیزی نمیدونی تهمت میزنی؟ من اصلا اینا رو قبول ندارم

من فقط و فقط و فقط قرآن میخونم و صوت قرآن گوش میدم برای باطل کردنش.خیلی هم خوب جواب میده و فوری باطل میشه اما اون آدم رذل چون منافع داره دوباره سحر میکنه

عزیزم طلسم نشونه دا ره .اگه پیوسته خواب ببینی جن دنبالت میکنه ونمیتونی فرار کنی وتو خواب قدرت تکلم و ...

دیدم تا حدودی و نه همیشه چون اهل نماز هستم. ولی مادرم تو خونه دود سیاه دیده بود توی بیداری

تو از کجا میدونی من اصلا دنبال فالگیر و جنگیر و دعانویس و این مضخرفات رفتم؟ چرا وقتی چیزی نمیدونی ته ...

همش سوره بقره رو بزار در گدشت موقع خواب پخش بشه یا روزا بزار صداش کل خونه روبگیره