2752
2734
عنوان

چرا اینجور میکنیم با خودمون آخه؟؟؟

450 بازدید | 39 پست

آخه خدا مهربون تره از اینکه من بخوام نمازمو بخونم یا نخونم، حالا این همه مردم ک نماز نمیخونن، حجاب ندارن و.... میخواد ب نماز نخوندن من گیر بده؟؟؟ میخواد ب تار موی من گیر بده؟؟؟ خدا مهربونتره از این حرفها و بی نیازه ب اینکه من نمازمو بخونم یا نه، مهم اینه ک من خدا رو تو دلم دارم... خدا باهامه، کمکم میکنه... چرا از خدا تصویر اشتباه تو ذهن خلق میذارین ک میگین خدا ب فلان چیز و بهمان چیز گیر میده و.....

خدای آفریننده ی ما، خخخیلی بزرگه

خدای آفریننده ی ما، خخخیلی ما رو دوس داره

خدای آفریننده ی ما، خخخیلی بخشنده ست

خدای آفریننده ی ما، خخخیلی عزیزه

خدای آفریننده ی ما، بی نیازه

خدای آفریننده ی ما، به نماز ها و دعاهای ما نیازی نداره

خدای آفریننده ی ما، بی نیازه از اینکه ما حجاب بگیریم یا نه

خدای آفریننده ی ما، چه نیازی به عبادت های من داره که بخواد حالا به من گیر بده

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا أَطِيعُوا اللَّهَ وَأَطِيعُوا الرَّسُولَ وَأُولِي الْأَمْرِ مِنْكُمْ ۖ(سورهٔ نساء-آیهٔ ۵۹)

ای اهل ایمان! از خدا اطاعت کنید و [نیز] از پیامبر و صاحبان امر خودتان [که امامان از اهل بیت اند و چون پیامبر دارای مقام عصمت می باشند] اطاعت کنید.

خب اینکه خدا نیاز نداره، کاملا صحیح و موافق هستم، پس حالا چرا گفته از خدا اطاعت کنین؟ چرا گفته آخه؟؟؟؟؟؟؟؟این اطاعت چه ب درد من میخوره ک بهم گفته اطاعت کن؟؟ چرا میگه ب سود خودته؟؟ آخه چ سودی برام داره؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان تو تنهایی با موبایلت تو مجازی و سرت تو کار خودته و داری وقت میذاری و اینها رو میخونی، پس فکر کن خودت، دودوتا چهارتا کن....

ببین خواهرم، به خداوند واحد سوگند ، اطاعت کردنت به سود خودته، اطاعت نکردنت ب ضرر خودته...کورکورانه پیش نریم، همرنگ جماعت پیش نریم....آخه خدا که نیاز نداره، اما این ما هستیم که نیاز داریم

به خدا سوگند، خدا صلاحمونو خواسته که بهمون گفته چه کنیم چه نکنیم...

خدا این همه دستور داده تو قرآن، احکام هست، ریز و درشت این احکام، برا ساخت خودمونه، برا اینکه به خودش نزدیک بشیم اینا رو گفته، وگرنه خب نمی‌گفت اینا رو،

2731

مگه این ها رو ب من و تو نگفته، پس چرا میگین حالا دو کلام با یه پسر حرف زدن من، چ ضرری میخواد برسونه؟! چرا میرین براحتی ارتباط میگیرن با نامحرم؟

خدا گفته حد و حدود ارتباط با نامحرم چقد باید باشه...

آره میدونم.... خدا نیاز نداره....میدونم خدا مهربونه.... پس این خدای مهربون و بی نیاز، برا چییی اینا رو گفته به من؟؟؟ اون خب نیاز نداره، اون خب مهربونه... پس چرا بهم گفته رعایت کنم؟؟؟ فکر نمیکنین اینا هم علت داره

این وعده هایی که تو قرآن داده ، ب خداوندِ بی نیاز سوگند، که حق هستن.... این احکام، اینکه میگن حجاب، این ک میگن حفظ ارتباط ، اینکه میگن هرجاییت رو کسی نبینه( برا اونایی ک میرن جای خصوصی رو لیزر میکنن) این ک میگن مراقبت کنیم از زبانمون، از بدنمون (ک قطعا همه اینها امانات خدا هستن و روزی باید تحویل خدا بدیم، باید تحویل بدیمااااا، تازه زمان تحویل دادنش هم نمیدونیم،خدا رو چ دیدی،  شاید امروز باشه) اینها به خداوند سوگند حق هستن، به خودمون بیایم قبل اینکه دیر بشه.....تو الان تو خلوت خودتی، نگاهت تو گوشیه،  یه لحظه فکر کن به حرفهام، تو رو خدا زود جبهه نگیر.... فکر کن....همین.... آروم فکر کن....

خدا مهربونترینه،بهترینه،یه دونه ست ولی.......همین خدای مهربون که این همه مارو مورد لطفش قرار داده این همه مهربونی کرده و  میکنه بنده هاشو فراموش نمیکنه حالا از ما یه چیزایی خواسته،حیف نیست دستورشو عمل نکنیم؟اصلا دلمون میاد؟یه حجاب یا نماز ما درمقابل مهربونی خدا هیچه.حیفه که رعایت نکنیم گلم.

درمورد نماز هم خدا به نماز ما احتیاج نداره،ماییم که احتیاج داریم بهش

یا مهدی🌸

هدف از نماز اون آرامش و حس خوبه که حرف بزنی با خدا و انرژی بگیری بنظرم واسه آرامش روح خوبه 

من خودم شکرگزاری رو کاغذ وقرآن خوندن رو خیلی دوس دارم و اینجوری با خدا ارتباط میگیریم و عاشق خدامم بدون ریا و با دلپاکی عبادتش میکنم اما با روشی که خودم راحتم

خدایاشکرت❤️✨
2706