2733
2739

امسال دفاع میکنم ارشد رو 

ایلتس هم میگیرم تا اواخر سال

نمیدونم میتونم مقاله در بیارم از پایان نامم یا نه

سابقه کاری هم برام رد شده 

مسلط به نرم افزار هستم

یه مدرک اتوکد دارم

یه مدرک کارگاه الگوریتم بهینه سازی

یه تقدیر استانداری دارم برای شرکت تو فعالیت پژوهشی

معدل ارشدم ۱۸.۸۷ هست 

معدل کارشناسی ۱۵ 

به نظرتون شانس گرفتن فاند دکترا دارم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره عزیزم، ولی اصلا درگیر اژانس های مهاجرتی نشو  یه کاربری هستند کلئوپاترا از ایشون و تاپیک ها ...

نه عزیزم اصلا اژانس ها پول زیاد میگیرن و برای سود خودشون منو مجبوذ میکنن ارشد مجدد بگیرم اصلا چنین کاری نمیکنم اما بابت انگیزه نامع نگرانم نمبدونم اینو باید چیکار کرد

2740
نه عزیزم اصلا اژانس ها پول زیاد میگیرن و برای سود خودشون منو مجبوذ میکنن ارشد مجدد بگیرم اصلا چنین ک ...

برای رشته پزشکی ایتالیا یه دوستی دارم، نمیدونم کمکی بکنه یا نه

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
[QUOTE=338866115]خیلی دوست دارم اما فکر کنم پذیرش دکترا راحت نیست یغنی لیسانس و ارشد رو بهتر میگیرن[ ...

من بیشتر از روزی ۲۰۰ میگیرم حتی اما اصلا دوست ندارم دیگه از خانوادم پول بگیرم سنم زیاد شده همشم منت بابام رو سرم هست هبچ کاریم نمیکنه فقط منت میزاره دیگه روزای اخر منت هست انشالله بشه فاند بگیرم خودم اوضامو جمع و جور کنم

حالا مگه بحث این بود؟😂

برای رشته پزشکی ایتالیا یه دوستی دارم، نمیدونم کمکی بکنه یا نه

ممنونم عزیزم من مهندسی هستم البته که عاشق پزشکیم اما من فول فاند میخوام هزینه تحصیل نمیخوام بدم سنم هم زیاده برای شروع کردن پزشکی🥲

من بیشتر از روزی ۲۰۰ میگیرم حتی اما اصلا دوست ندارم دیگه از خانوادم پول بگیرم سنم زیاد شده همشم منت ...

نه تاپيكتو خوندم ديگه اينجا ج دادم🤣🤣خب خوبه خرج كلي آدمو ميده

چندسالته؟؟؟؟؟؟

نه تاپيكتو خوندم ديگه اينجا ج دادم🤣🤣خب خوبه خرج كلي آدمو ميده چندسالته؟؟؟؟؟؟

نه بابا چه خرج کلی ادم کی با روزی ۲۰۰ میتونه زندگی کنه؟ همه پول میشع کرایه اسنپ 

خرج کلاس زبان

دانشگاه

خورد و خوراک

درمانی

و … چی پس؟ 

من هنور ۲۴ سالمه اما ماه دیگه میشم ۲۵😂