2752
2734
عنوان

بهم برخورد شما بودین بهتون برنمیخورد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 106 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه توطول روز مدام چت نمیکنه میگه درگیر کارای پروژه امم

پس بقیه دخترا رو پروژه صدا میزنه

مواظب باش متاهل نباشه یه وقت

مردای متاهل هم وقتی زنشون میخوابه پیداشون میشه

از همه این حرفا گذشته بیا فرض کنیم فقط با تو باشه به چه دردی میخوره این ادم بی احساس که ذوقی برات نداره و خودشم گفته وابستت نیست

با کسی باش که اندازه تو برات ذوق داشته باشه و دلگرمت کنه

{ خانم هستم }
2731
خداکنه پروژش دختر بازی نباشه فقط

نه با کسی نیست میدونم چون اخلاقش خیلی بده

ولی منم انگار خیلی دوست نداره و عاشق نیست

حتی یبار ازدهنش پرید گفت من عاشق نمیشم هیچوقت خیلی عاقلترازاین حرفام

اره منم درکش میکنم ولی دیگ اینکه اینطوری رفتارم کنه درست نیست بالاخره من از رو دلتنگی حرف میزدم غرنم ...

ببین در کل زیاد غر نزن هیشکی حوصله ادم ضعیف و غر غرو رو نداره..

ولی اینکه کلا حس بدی ازش گرفتی احتمالا یه جای رابتطون میلنگه

ولی حرفای اینجا رو بخون ولی نهایتا تصمیم خودتو بگیر که پشیمون نشی

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
2740
اگ کلا درنظربگیریم با هیچکسی جز من نیست پس دلیل اینجوری رفتارکردنش چیه؟

میدونی چرا با اطمینان میگم اولویتش تو نیستی؟

چون این موردو زیاد دیدم حتی یه بار خودمم برخورد داشتم با شبیهش

باور کن اگه ارزش خودتو ندونی و زودتر تمومش نکنی به جایی میرسونتت که نه تنها تمومش میکنی بلکه خورد میش و بی ارزش و به خودت میای میبینی چقدرررر آوردی پایین خودتو

اون موقع دیگه نه از پسر و رابطه و ... از خودتم خیلی بدت میاد

تو رو در حد سرگرمی میبینه عزیزم و سلام...

ازوقتیم حرف ازدواجو پیش کشیدم هی میگه میتونی با شرایط بد مالی و اینا بسازی؟؟من شاید نتونم زندگی ایده الی برای طرفم بسازم ولی تلاشمم میکنم اما شاید نتونم

یامیگه باید توقعاتتو بیاری پایین

میدونی چرا با اطمینان میگم اولویتش تو نیستی؟ چون این موردو زیاد دیدم حتی یه بار خودمم برخورد داشتم ...

این درسته

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
😔حیف احساس صادقانه ی من

ببخش عزیزم که اینو میگم ولی حس میکنم احساس شما هم صادقانه نیست و از سر تنهایی به این ادم رو اوردی و به خودت تلقین میکنی که دوسش داری

دخترا از طریق شنیدن حرفای محبت امیز عاشق میشن

مردی که بهت محبت نکرده و ازت دوره پس طبیعتا عشقی هم برات به وجود نیومده به اون صورت

واسه همینم وقتی خیلی بهش ابراز علاقه میکنی اینجوری پست میزنه چون براش منطقی نیست بهش علاقه داشته باشی 

{ خانم هستم }