2752
2734

بچه ها من تا همین پارسال عاشق ابروهام بودم یادمه دوستام هر وقت از هم سوال میپرسیدن کدوم قسمت بدونتونو بیشتر دوست دارین من همیشه میگفتم ابروهام 

بعد یروز مامانم و زنعموم باهم نشسته بودن گفتن ابروهای این خیلی نازکه اگه اصلاح کنه چیزی ازش نمیمونه  ابروش کمونه اصلا تاج نداره (در واقعیت هم همینطوریه ها دروغ نگفتن که) 

اما من تا همین پارسال اینو نمیدونستم و فکر میکردم قشنگترین ابروهارو دارم اما از اون موقع به بعد اولین چیزی که تو عکسا یا اینه از خودم می‌بینم بد فرمی ابروهام هست کلا باهاشون درگیرم هی خودمو نگاه میکنم پی میبرم ابروهام چقدر زشته

این یه مثال خیلی کوچیکی بود از اعتماد به نفس دادن به بچه هاتون واقعا اینو ازشون دریغ نکنین اعتماد به نفس بچه هارو نگیرین بهشون پرو بال بدین یه بچه ای وقتی میگه من زشتم حتما از یه نفر شنیده یا خانوادش بهش القا کردن که زشته وگرنه همه خودشونو زیبا میبینن 

دقیقا من از اول همه ویژگی های بچه مو تحسین میکنم و میگم زیبا هستی

چون خودم کشیدم از دست خواهرم‌که قیافمو مسخره میکرد و فک میکردم زشتم بعدا بقیه انقد گفتن تو خوشگلی تعجب مبکردم و ژول میکشید باور کنم

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
دقیقا من از اول همه ویژگی های بچه مو تحسین میکنم و میگم زیبا هستی چون خودم کشیدم از دست خواهرم‌که ق ...

واقعا همینطوریه اصلا همه یجوری زیبا هستن هیشکی زشت نیست همه زیبایی های خاص خودشونو دارن زشت اون افکار نادرست ماست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا همینطوریه اصلا همه یجوری زیبا هستن هیشکی زشت نیست همه زیبایی های خاص خودشونو دارن زشت اون افکا ...

ندید میگم تو خیلی خوشگلی

خودت به خودت اعتماد به نفس بده 

واقعا همه زیبا هستن به شکلهای متنوع 

خدا واقعا زیبایی آفرین و خوش سلیقه ست

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
2731