2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هیچی مثل مادر نیست یعنی دنیا رو بگردی دیگه نمیشه مثلش پیدا کرد 

دقیقا

بخدا باهات موافقم

من خیلی به مامانم وابسته هستم یعنی نفس به عشق مامانم میکشم وقتی پیامای شما رو میبینم که مادرتون به رحمت خدا رفتن یه لحظه زبون لال بشه به حق امام حسین تصور میکنم اگه مامانم یه روز نباشه چکار کنم بعد ناخودآگاه میزنم زیر گریه

عزیزدلم مامانتون چند وقته فوت کردن شما چندسالتون بود الان کسی هست که هواتو داشته باشه تو بغلش گریه کنی

دقیقا بخدا باهات موافقم من خیلی به مامانم وابسته هستم یعنی نفس به عشق مامانم میکشم وقتی پیامای شما ...

یک سال ونیمه حدودا .من ۲۶ سالم بوده ‌. آره شوهرم هست ولی هیچ تکیه گاهی مثل مادر نیست. قدر مامانتو بدون 

یک سال ونیمه حدودا .من ۲۶ سالم بوده ‌. آره شوهرم هست ولی هیچ تکیه گاهی مثل مادر نیست. قدر مامانتو بد ...

خدا رحمتشون کنه عزیزم 

دقیقا هیچ کس مادر نمیشه واقعا گوهر تکرار نشدنی هست مادر

خدا رحمتشون کنه عزیزم  دقیقا هیچ کس مادر نمیشه واقعا گوهر تکرار نشدنی هست مادر

ممنونم.وقتی یکی با مامانشه یا مامانه هوای دخترش رو داره آنقدر حسرت میخورم و بغضم قورت میدم .آنقدر تو ابن چندوقت مریض شدم آخر هم همه دکترا گفتن مریضیات مال اعصابته 

ممنونم.وقتی یکی با مامانشه یا مامانه هوای دخترش رو داره آنقدر حسرت میخورم و بغضم قورت میدم .آنقدر تو ...

حق داری بخدا منم وقتی مامانم دورازجونش مریض میشه یا حالش بده میخوام بمیرم همیشه هم دلم براش تنگه همیشه حتی وقتی کنارشم

2706