2752
2739

شوهری که تمام محبتش فقط موقع رابط‌ه هست و بعد از اون محل سگ هم نمیذاره باید چکار کرد 

اصلا مسائل عاطفی رو قبول نداره فقط برای رفع نیازش مهربون میشه 😔 متنفر شدم ازش 

کاربری سوم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به چی میگید مهربونی تعریف شما از مهربونی چیه؟

حرفای عاشقانه میزنه بغل میکنه گوشی و اینا رو میذاره کنار براش مهم میشم ولی به محضی که کارش تموم میشه انگار دیگه آدم نیستم ذره ای توجه بهم نداره 

کاربری سوم  
باید رید دهنش و گذاشت جلو در تا آشغالی بیاد ببره

بدتر از این دلم میخاد سرش بیارم از زندگی سیرم کرده یک ذره وقت برام نمیذاره اصلا نمیدونم براچی شوهر کردم 

کاربری سوم  
2740
حرفای عاشقانه میزنه بغل میکنه گوشی و اینا رو میذاره کنار براش مهم میشم ولی به محضی که کارش تموم میشه ...

عزیزم شوهر همه همینه😂😂😂😂

خب تا بغل میکنن دلشون میخواد واسه همین اصلا بغل نمیکنن مگر اینکه بخواه 

شوهر من کلا حرف عاشقانه نمیزنه اماا جوره دیگه دوس داشتنشو نشون میده مدلشه دیگ

مشکل من برعکس شماست.شوهرم کاملا عاطفی و مهربونه ولی از لحاظ جنسی سرد، آرزومه واسه ایجاد رابطه مهربون ...

نهههه وقتی عاطفه باشه رابطه هم بیشتر میشه شوهر من ده روز یبار میاد سراغم همچین گرمم نیست وقتی میبینم فقط بخاطر غریزش باهام مهربون میشه حالم ازش بهم میخوره 

کاربری سوم  
عزیزم شوهر همه همینه😂😂😂😂 خب تا بغل میکنن دلشون میخواد واسه همین اصلا بغل نمیکنن مگر اینکه بخواه ...

اخه شوهر من واقعا شورشو دراورده باور کن کارش تموم میشه دیگه انگار من وجود ندارم تا دفه بعدی 

من بارها باهاش صحبت کردم که دوسندارم فقط موقع رابطه باهام خوب باشی ولی اهمیتی نمیده خب دیدگاه زن و مرد باهم فرق داره 

کاربری سوم