2733
2734
عنوان

بیاین توروخدا حالم بدع

236 بازدید | 45 پست

کسی که دوسش دارم ازم یه درخاست نا به جا داشت منم گفتم نمیتونم الان رابطمون دارع به کات میکشه چیکار کنم حالم خیلی بده🙂💔یعنی همه حرفاش دروغ بود💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رابطه ای که به رابطه جنسی وابسته باشه همون بهتر تموم شه 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

حالت بعدا خوب میشه ولی مطمئن باش با این آدم ادامه میدادی هیچوقت حال خوبو نمیدیدی

من همون شاهزاده تباهیم که به پادشاهی رسیده 🥸 اینکه رفتارام به سنم نخوره تخصص منه🤌😐نی نی سایت رو بیش از ۱۶ساله میشناسم🫡 

بهترین کار رو کردی 

الان حالت بد باشه بهتر از اینه که بهش پا داده باشیو بعد یه مدت ولت کنه بره حالت بد باشه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2740

ببین عزیزم کامل درکت میکنم ولی تو الان فاصله بگیری ازین ادم خیلی بهتره تا اینک بعد اون کار جداشی  هزار تاپشیمونی داشته باشی تو الان دوماه گریه کنی بهتره تا بعد اون موقع کارخیلی خوبی کردی ک قبول نکردی واقعا افرین بهت 

رابطه ای که به رابطه جنسی وابسته باشه همون بهتر تموم شه 

ااا سوال دارم خانم پرستارررر میگما آزمایش بدم مفسرم میشوی پذیرا میشوی عایا🥹🙏

من همون شاهزاده تباهیم که به پادشاهی رسیده 🥸 اینکه رفتارام به سنم نخوره تخصص منه🤌😐نی نی سایت رو بیش از ۱۶ساله میشناسم🫡 
2706