2733
2734
عنوان

شوهرم سرد شده ومن دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 60 پست
از چ‌نظر اون آدم قبلی نبود؟ چون ماهم بعد اومدن بچه بعد دو سال نتونستیم یه رابطه خوب داشته باشیم. چو ...

اصلا بعد بچه رابطه زن و مرد عوض میشه ماهم همین شدیم عادیه یکم 

دعام کن الان دوتا بچمو ول کردم پذیرایی اومدم تو یه اتاق تنها خوابیدم شاید به خودش بیاد

انشالله درست میشه توکلت بخدا باشه 

برو سمتش نازشو بخر مردا ی وقتایی بچه میشن نزار سردیش بیشتر بشه کمک کن به خودتو زندگیت

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله درست میشه توکلت بخدا باشه  برو سمتش نازشو بخر مردا ی وقتایی بچه میشن نزار سردیش بیشتر ...

اره بیشتر بشه که بدبخت میشم حالا خودم گرم نیستما ولی حس پوچی بهم دست میده انگار مرد هستم براش نه زن

از چ‌نظر اون آدم قبلی نبود؟ چون ماهم بعد اومدن بچه بعد دو سال نتونستیم یه رابطه خوب داشته باشیم. چو ...

نه بحث ما رابطه نبود 

رابطه ما همونجوریه مثل قبلش وقتی بچه خابه کارمون راه میوفته

ازنظر عاطفی ،همسر من ادمی بود که راه به راه قربون صدقم میرفت بغلم‌میکرد باهام حرف میزد ولی اونجوری نبود ۱۰۰شو برا پسرم میزاشت و منم مدام گدایی محبت میکردم ازش 

تاپیک قبلیمو ببینید من بدون غرض اون تاپیک رو زدم همسرمم خونه بود بعد تاپیک تو فکر رفته بودم همسرم مدام‌پرسید چیشده بگو بگو گفتم حس میکنم مثل قبل نیستم گفت ینی چی گفتم تاپیک زدم بزار بدم بخونی بعد اینکه خوند کامل عوض شد بعد فلش منو گرفت که اهنگارو بزنه تو ماشین گوش بده فرداش اومد گف این اهنگا چیه گوش نیدی دپه همشون اونجوری که واقعا افسردگی میگیری دیدم بله یه تلنگر بزرگ شده واسش

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2731
اره بیشتر بشه که بدبخت میشم حالا خودم گرم نیستما ولی حس پوچی بهم دست میده انگار مرد هستم براش نه زن

نه خودتو کوچیک نبین شاید الان ذهنش درگیره شاید ی مشکلی دار ه بهم ریخته مثبت نگاه کن به قضیه یا ودود ۱۰۰۱بار بگو مدام 

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

قرصی دارویی چیزی مصرف نمیکته؟ 

مشغله فکری یا بدهی؟ یا مشکلی چیزی؟

افسرده نشده؟ چون آدم وقتی غم زیادی داره میلش صفر میشه 

یه مدت چیزی به روش نیار وقتی هی بهش گیر میدی حتی اگر اونطوری نباشه هم تو بهش تلقین می‌کنی 

پس سعی کن فضای خونه رو شاد نگه داری 

محبت کنی ولی نه خیلی زیاد 

یه مدت کاری به کارش حالش نداشته باش خوب میشه 

پریشون که باشی بدتر میشع

قرصی دارویی چیزی مصرف نمیکته؟  مشغله فکری یا بدهی؟ یا مشکلی چیزی؟ افسرده نشده؟ چون آدم وقتی غ ...

نه هیچی مصرف نمیکنه از نظر مالی اوکی هستیم چشم راهنمایی خوبی کردی برام ممنونم ازت

خودت سردش نکردی ؟ با بی میلی و ...یا قبلا قرصی چیزی نمیخورد الان نخوره

چرا یه مدت بعد بچه دومم بی میلی کردم ولی قرص نه نمیخوره حداقل من ندیدم چیزی بخوره

2706