2737
2734
سلام
دخترم تازه وارد سه ماهگی شد به. خاطر برگردوندنن شیر دکتر بهش رانیتیدین داده ولی خیلی تلخ و تند نمیخوره با نبات قاطی کردم ولی باز هم تلخ و تند مارکش هم انگلیسیه براش امریکایی نوشته بود گیر نیاوردم بعد از اینکه خریدم امریکایش هم پیدا کردم ولی اگر اون بهتره براش بگیرم ؟تازه باز هم شیر بالا میاره ولی کمتر
شما با چه روشی بهشون دارو دادین؟
چقدر طول میکشه تا خوب بشه و دارو اثر کنه؟
ممنون میشم از تجربیات خودتون بهم بگید
سلام.دختر من 11 ماهشه از 4 ماهگی میخوره.اوایل خیلی سخت میخورد.من با یک کم شیر خودم قاطی میکردم بعد کم کم با سرنگ بهش میدادم.الان دیگه طفلکی عادت کرده مثل آب میخوره.دکتر میگه هنوزم باید بدم.معمولا میگن بعد یک سالگی بهتر میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم دخترم سه ماهشه. روزی دو بار بهش میدم. ایرانی ش هست که میگن تلخه ولی بچه م بیچاره میخوره. البته دکتر برای دل دردش داده وگرنه شیر برنمیگردونه.
با قطره چکون تو لپش میچکونم.

البته هروقت مثلا ویتامینشو بخوام بدم و نخوره باشیر خودم قاطی میکنم و قاشق قاشق میدم
فقط خدا
2731
منم با یه کم شیر خودم قاطی میکنم با قطره چکون کم کم بهش میدم اوایل که فقط راینیتیدین خالی میدادم برمیگردوند اما حالا عادت کرده میخوره
زمین گرد است جایی که به نظر پایان میرسد شاید نقطه ای برای شروع باشد
الهی که خدا همه نی نی های نازتون رو براتون نگه داره ممنونم که انقدر زود جواب دادین دختر من با تمام کوچیکیش خیلی زرنگه به محض دیدن شربت دست من میزنه زیر گریه و دهنش رو سفت میبنده دفعه اول باورم نمیشد به خواهر شوهرم گفتم گفت حتما درد داشته بعد که خودش دید داشت شاخ درمیاورد
2740