2733
2734
عنوان

نامزدم پیام داده جیغ چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 11506 بازدید | 202 پست
واقعا چطور میتونین با پسری که ۲۱ سالشه زندگی شروع کنین 

ماشالله دهه ۸۰ یا خیلی متفاوت تر از ۷۰ من الان پسر دهه ۷۰ میبینم انگار بچه س بعد دهه ۸۰ میبینم اصلا فرق دارن 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌

تا حالا به کسی این پیشنهاد ندادم ولی فقط طلاق.....

😁😁😁😁

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند سالتونه  عقدین

نه گلم 

تازه چند روزیه نامزد شدیم

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

یعنی نی نی سایت وااااقعا شهر عجایبه

الان انگار یکی از وسط دهه ی چهل تاپیک زده

ک تاحالا بهم پیام ندادن ولی نامزدن😐

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2731
آخی عزیزم خوشبخت بشین ایشالا 

قربونت برم عزیزدلم

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
ماشالله دهه ۸۰ یا خیلی متفاوت تر از ۷۰ من الان پسر دهه ۷۰ میبینم انگار بچه س بعد دهه ۸۰ میبینم اصلا ...

والا خاله بازیه هر چقدر فرق داشته باشن مرد زندگی نیستن 🤐🤐🤐

خوشبخت بشین پایدار 💗

ممنونم گلم 🌸♥️

پسر ۲۱ ساله فکر کن بشه مرد زندگیت من اصلا جدی نمیگیرم  مثل داداش کوچیکه میمونه

چرا دوست دارین حرفایی بزنین طرف مقابل پشیمون بشه؟ ایشون عقد کردن 

۲۱ کم نیس من اطرافم ۲۱ ساله دیدم خیلی هم پخته ترن

وایییی مگه دوره قدیمه که نامزدین و اولین باره باهم حرف میزنید  چجوری عقد کردین شما😳😳😳😳😳

تو شهرما قبل از عقد و میگن نامزدی 

اولین باره میشنوم دوران عقدو بگن نامزدی

2706