2752
2739
😂😂 درباره رابطه اینا صحبت میکنن خجالت میکشم هم میترسم مرسی عزیزم

نه نترس منم خیلی میترسیدم چجوریه چیکار میکنن😂😂🤭 ولی خداروشکر هیچی هم نبود الکی بزرگش کردم 

حَواسِتو بِدِع بِ ماهِت،چِراغائِ شَهر اَرزِش نَدارَن(: ♥✨ ️ متاهل= متعهد♡♡
نه نترس منم خیلی میترسیدم چجوریه چیکار میکنن😂😂🤭 ولی خداروشکر هیچی هم نبود الکی بزرگش کردم 

خداروشکر ازدواج کردین یا فعلا عقدی عزیزم؟ من خیلی میترسم از رابطه رفتم دکتر گفت حلقویه یعنی سخته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر ازدواج کردین یا فعلا عقدی عزیزم؟ من خیلی میترسم از رابطه رفتم دکتر گفت حلقویه یعنی سخته؟

من یه سال و نیمه ازدواج کردم عزیزم‌ نه نترس و آروم باش شوهرت و آموزش میدن چیکار کنه ببخش راحت گفتم🫣

من یه سال و نیمه ازدواج کردم عزیزم‌ نه نترس و آروم باش شوهرت و آموزش میدن چیکار کنه ببخش راحت گفتم🫣

خوشبخت بشین عزیزم

امروز رفتیم کلاس جواب آزمایش هم مثبت بود. اره آموزش دادن بهش گفتم چیا گفت آموزشش رو نگفت همون گفت گفت عادت ماهانه خانم ها رو گفت تیم جور چیزا

2731
خوشبخت بشین عزیزم امروز رفتیم کلاس جواب آزمایش هم مثبت بود. اره آموزش دادن بهش گفتم چیا گفت آموزشش ...

مرسی همچنین خواهری🌹🌱

عزیزم یه جلسس دو ساعت یا کمتره یادم نیست من تو کرونا ازدواج کردم آنلاین برگزار میشد تو اسکای روم تو ماشین کنار همسرم نشسته بود داشتم از خجالت آب میشدم 😂😂😂یادش بخیر

صبر اوج احترام به حکمت خداست 

وای یادش بخیر 

بین کلاسا بهمون فورجه دادن منو همسرم اومدیم خونه با خیال راحت صبحانه خوردیم بعد رفتیم دیدیم آخرای کلاسه🤣😂

هیچی دیگه مجبور شدیم دوباره بریم کلاسش رو

چون جواب آزمایش رو نمیدادن بهمون

خدایا حالا که بابامو که مثل کوه پشتم بود رو بردی پیش خودت ، خودت هوامو داشته باش💔🥹⛰️
تازه عروس نیستم ولی پیچوندیم من و همسرم نرفتیم سر کلاس

ماهممم رفتیم گردش کلاسمون ۱۰ تا ۲بود ۸ازمایشو دادیمو گزاشتیم رفتیم بیرون تا ۱۰ شب

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر