2752
2739

نمبدونم دیگ چیکار کنم ،انقد زبونش تلخه،کافیه یچیزی ی لحظه دیر بشه یا باب میلش نشه ،شروع میکنه از چندسال پیش چیا شده و نشده و هزار تا چیزو وسط میکشه و تا جد آباد منو ب فحش میکشه ،امشب نزدیک سه ساعت فحاشی و تهدید کرد تا ساکت شد ،از ساعت ده دارم بچه رو میخابونم سه ساعت گوشامونو گرفتیم تا خسته شد خوابید ،خیلی روانیه ،دعا کنید خدا خودش برامنو دخترم ی گشایشی قرار بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا این مردای بی غیرت و بی عار رو از کجا میارین زنشون میشین؟

ای بابا،چی بگم ،اونموقع ک منو میخاست یجوری رفتار میکرد میگفتم مثل آروم و با کلاس و فهمیده و مودب اصلا مادر نزاییده 

2740

مث منه شوهرت 😄تا از شوهرم دلخور شم میگم یادته ده سال پیش اینطور کردی مادرت اینطور کرد خواهرت که به خاک سیاه بشینه نذاشت زندگی کنیم اخرشم میگم تو هم از همون قماشی.ری.دم تو شبی که اومدی خاستگاری. و بعد ساکت میشم دیگه

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
تف تواون صورت وراجش کنن واقعا ببخش ها گلم ولی منم ازدست شوعرم دارم دیوونه میشم لعنت بهش تاپیکام بخون ...

ینی بخدا فقط از خدا صبر خاستم ،خیلی وقته خودمو زدم ب کری و کوری و لالی …

اره از همون فردای عقد خودشو رو کرد ،منتها خانوادم بدبختم کردن گفتن دیگ عقد کردیم تمومشد خاستگاری نیس ...

ای وای عزیزم 

مگ اشنایی نداشتین قبلش؟؟؟

پیش‌روانپزشک نمیاد ارامبخش بخوره؟؟بچت گناه دارع

نمیدونم ک ،همه میگن ،ولی خودش گردن نمیگیره 

همه میگن منظورت تو نی نی سایته؟

اگه اطرافیانت میگن ک احتمال زیاد هست

ولی درکل من ادمای معتاد ب شدت خوش اخلاق با زناشون زیاد دیدم

اون ذات و تربیت ادماست ک  رفتارشونو تشکیل میذه

مث منه شوهرت 😄تا از شوهرم دلخور شم میگم یادته ده سال پیش اینطور کردی مادرت اینطور کرد خواهرت که به ...

بابا تو شیرین زبونی ،برامن عین زهرماره زبونش،پیش بچه همش میگف بری زیر تریلی ،بچه رو آوردم اتاق باهاش بازی کردم نشنوه چیا میگه