2752
2734
عنوان

پنهان کاری از همسر کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3881 بازدید | 191 پست
عزیزم شوهرت عادی نیست که حتی نمیزاره بری بیرون  مگه اسیری اخه ادم دل تنگ میشه  راستش عمو ...

اره عادی نیست خاک تو سر من با این سرنوشتم 

اون از خانواده ای که هیچکدوم نیاز عاطفی منو براورده نمیکردن و همش تحقیرم میکردم و توسری خور بودم 

اینم از شوهری که حق طبیعیمو ازم میگیرا

خدایا مرسی

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزار یه چیز برات تعریف کنم شوهرم کارش یه شهر دیگه بود و ما جای دیگه ولی هیچ شبی اجازه نمیداد جایی بخ ...

بعد چند ساعت زنگ زد گفت کجایی خواستم بگم خونه مون در صورتی که نبودم ولی نگفتم و گفتم فعلا پیش خواهرمم چند دقیقه بعد دیدیم یکی در زد تا شوهرم هست و سوپرایزی اومده بود فکر کن اگر دروغ میگفتم چی میشد.اون موقع شکاک و بدبین بود

رد تماس میکنم پیام میدم که دارم آشپزی میکنم بعدا تماس بگیر

خب شک نمیکنه ک جواب بده ک راحتتره تا بخاد متنو بنویسه و بفرسته یا اصلا آشپزی ک ربطی ب گوشی دست گرفتن نداره

یااا خودت چیکار میکنی فوری برمیگردی خونه؟

2731
میگه برو خونه بابات یه سر بزن اگه افسرده شدی . 

خب خوبه

برو خونه بابات

اما همونجا بازار هم برو

یا سر راه تنهایی یا برو خونه بابات با مامانت و خواهرت برو

فکر کردی بقیه زنهای متاهل چطوری ان؟

من خواهرم و شوهرش خیلی اپن مایند هستن انا به والله قسم نه اینکه خواهرم اجازه داشته باشه

اما با دوستای دانشگاهش که متاهل هم هستن، سالی یکبار دیدار میکنه

با یک دوستش که ماهی یکبار میرن بیرون، چون شوهر اون خانم هم با شوهر خواهر من رفیق بودن و به واسطه خواهرم و شوهرش اصلا ازدواج کردن

بقیه وقتش یا با ما بیرونه یا خانواده شوهرش یا خانوادگی با شوهرش میرن رستوران و دید و بازدید از اقوامشون

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
اره عادی نیست خاک تو سر من با این سرنوشتم  اون از خانواده ای که هیچکدوم نیاز عاطفی منو براورده ...

با این کارت یا زندگی الانت جهنم میشه یا برت میگردونه تو اون زندگی قبلی

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂

آخی فدات بشم 🥲💔اتفاقا پدر منم خیلی بد دله هرجا میریم حتی یه خرید ساده میفته دنبالمون ابرو برامون نمیزاره دیگه منو مامانم از دستش کلافه شدیم بخدا 

از هرچی مردای بد دلی وجود داره متنفرم مگه زن آدم نیست پس چرا خودشون هرجایی می‌خوان میرن

بگو دوس دارم دوتایی بریم 

میگه زن نباید بره بازار . زنی که بازار بره خرابه

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره
خب به این فکر کنید که اگر روزی متوجه بشن چه تهدیدی در انتظارتونه،قطعا محدودیتاتون بیشتر میشه.کارهایی ...

چیکار کنم پس؟ بهش بگم دعوا راه میندازه محدود ترم میکنه  باهاش بمونه حالم بد میشه از دروغگویی مداوم 

طلاق بگیرم باید برم پیش همون خانواده داغونی که با محبت اشنا نبودن

ادم صادقی هستی که اینجا اعتراف کردی ومعلومه ازاین پنهانکاری عذاب وجدان داری به نظرم وقتی که ارومه با ...

دارم دیوونه میشم از دروغ گفتن زیاد. اصلا ادم نرمالی نیست

عزیزم ببین باارامش ذره ذره برو جلو اصلا این پنهان کاری فایدع نداره باید حس اعتماد پیدا کنه ایشون شای ...

امیدوارم بتونم تغییرش بدم 😢 یعنی میبینم اون روزو که بهم آزادی داده قبل مرگم

چیکار کنم پس؟ بهش بگم دعوا راه میندازه محدود ترم میکنه  باهاش بمونه حالم بد میشه از دروغگویی مد ...

چی بگیم ما باید یه جوری حالش اینا خوب بودنی باهاش حرف بزنی نرمش کنی بعدم اخه بیرون چی هست هرروز

بگو آنلاین خریدم نمیترسی بره بپرسه از مادرت

انلاین هم بدش میاد میگه مامور پست زنگت میزنه

2706