2733
2734
عنوان

شوهرم میگه تورو رو هوا می‌برنت ++اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 5652 بازدید | 91 پست
نمیدونم بخدا  دیگه راهی نمونده ک نرفته باشم  فقط پابوسی پدرشوهرم مونده 😶😶

یعنی اگر رضایت پدرشوهرت وداشته باشی مشکلت حل میشه؟؟؟

یا از اصل با شوهرت مشکل داری؟

همه جوانب و درنظر بگیر اگر میدونی شوهرت واقعا ارزش داره و واقعا دوسش داری از دل پدرشوهرت دربیار برید زندگیتونو بسازید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
ما قضاوتت نميكنيم . چون به ما ظلمي نكردي . هر ظلمي كردي در حق خودت كردي . زنا گناه بزرگيه . بايد از ...

اصلا تاپیکو خوندی شما؟؟؟؟  یا فقط میاید ی چیزی بگید م نظر داده باشید 

طلاق نگرفته استارتررر ک  شوهرشه شوووووهر

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...

وقتی جدا شدین و طلاق گرفتین برای رجوع به هم عاقلانه تر و موشکافانه تر رفتار کنید، یادتون بیاد مشکلات گذشته رو، هاطرات عاطفی گذشته باعث نشه احساسی تصمیم بگیرین چون این وسط زن بیشتر آسیب میبینه چون حس میکنه ازش سواستفاده شده

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

من متاهل م‌ با شناختی که از مردها دارم میگم حالا شاید دقیقا با کیس شما منطبق نباشه ولی به نظر می اد با پا پس می زنه و با دست پیش می کشه....ایشون متوجه شدن که به طور یقین از دست دادن شما براش نزدیک ه در عین حال نمی خواد یا نمی دونه یا ملاحظه ای داره که اقدام عملی نکنه احساسات شما رو درگیر کنه خودت کوتاه بیایی