2733
2734
عنوان

اینقد پرحرفی عجیب نیس؟

128 بازدید | 14 پست

با ی دختر خانومی آشنا شدیم ب قصد ازدواج.چند روز گذشته اما فهمیدم بیش از حد پرحرفه.ینی ی جواب آره یا نه رو یکساعت کشش میده مثال میزنه. اصن خسته میشم خیلی.چندبار فقط شنونده بودم فقط دیدم ناراحت میشه وسط حرفش جوابشو میدادم دوباره ی بحث جدید باز میشد دوباره شروع میکرد اصلا حواسش ب زمان نیس ک داره شب میشه داره ظهر میشه.گاهی قهوه میخورم ک بزور بتونم بیدار بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
حالا من برعکسم موقع دعواو قهر فقط ساکت میشم

من بین این دوراهی ک‌ اروم و مظلوم بشم تا عذاب وجدان بگیره یا روی سلیطمو بالا بیارم بفهمه دنیا دست کیه میمونم همیشه😔😂

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
من بین این دوراهی ک‌ اروم و مظلوم بشم تا عذاب وجدان بگیره یا روی سلیطمو بالا بیارم بفهمه دنیا دست کی ...

باید شرایطو بسنجی مثلا من چون همیشه تقصیر خودمه خودمو میزنم به موش مردگی😂😂

باید شرایطو بسنجی مثلا من چون همیشه تقصیر خودمه خودمو میزنم به موش مردگی😂😂

ولی من دست پیش میگیرم چون اگه بفهمه خودم قبول دارم مقصرم پررو تر میشه😔😂😂

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2706