2733
2734
عنوان

چرا بعضیا رنگ پوست نوزادشون خیلی حیاتیه براشون ...

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 46 پست

کلا نوزادی که به دنیا میاد سفید سفیده احتمالا سبزه بشه نوزادی که سرخه سفید میشه نوزادی کع زردی داره سفید میشه خلاصه نوزاد تا بزرگ بشه هزار رنگ میشه 

من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من تا ۶ماهگیش عین ذغال بود الان ک برا خودش آقایی شده سفید برفی هزار ماشاالله بهش

ولی بچه آدم هر پوست و قیافه‌ای داشته باشه برا پدرو مادرش قشنگترین بچست

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

من حتی قیافه بچمم برام مهم نبود ک چشکلی باشه یا به کی بکشه  چ برسه رنگ پوستش 

ولی دیدم یکی از دماغ بچش جوری ناراحت بود ک از الان میپرسید راهی هست شکل دماغ بچم تغییر کنه یا نزدیک ترین زمان عمل دماغ کیه ک ببره

2731
من وقتی ب دنیا اومدم بخاطر کمبود اکسیژن سیاه سیاه بودم تا هفت هشت سالگی رنگ پوستم سبزه بود (چون زیاد ...

نگران نباش اصلا.

معیارهای زیبایی تغییر کردن. 

قدیما چون پولدارا توی خونه می‌نشستن آفتاب بهشون نمی‌خورد سفید تر بودن برای همین نماد زیبایی بود. 

الان چون پولدارا تفریحات آبی و حیاط بزرگ و... دارن پوستشون تیره تره برای همین پوست تیره تر نماد زیبایی شده. 

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

من پسرم به دنیا اومد سبزه سبزه بود. حالا من و باباش جفتمون خیلی سفیدیم. هر کی میدید می‌گفت به کی رفته این بچه. الان هم که بزرگ شده رنگش گندمیه و همه عاشقش هستن. واقعا زشته توی این دوره زمونه اینقدر سیاه سفید راه بندازیم 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
نه الان باز سرخ و سفید ترند شده

من که ندیدم شما از کجا میگی

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
از همه جا

توی ایران که سفید بودن همیشه معیاره برای آدمای بالای ۳۰ سال.

نگران نباش اصلا. معیارهای زیبایی تغییر کردن.  قدیما چون پولدارا توی خونه می‌نشستن آفتاب بهشون ...

بدبختی اینه که الان سفید شدم🙂🤣🤣

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
2706