2733
2734

رو همه موارد نه فقط ازدواج

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄

بابام بدرد مصاحبه گر ها میخوره 🤣🤣البته اگر مادرم قبول کنه چون بابام اعتماد داره به مادرم راضی میشه

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خیللی زیاد 

خیلی هاشون رو اصلا اجازه نمی‌داد صحبت کنند در این مورد 

یه مورد بود یه آقای ۳۸ ساله که کاپیتان کشتی بودن 

اصلا اجازه نداد بیان منزل 

به مادرم گفته بود مه لقا هنوز زوده ازدواج کنه ۲۹ سالم بود 

این نگرانی ها و حساسیت ها طبیعی هست و اینو هم بدونید که پدرا معمولا در کنار نگرانی هاشون منطق هم دارن 

و بدون منطق و فکر رفتار نمی‌کنند ، پس نگران نباش عزیزم 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
راهکاری داری؟؟؟

راستش نه

من سعی کردم بپذیرمش

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄

تا تعریفت از حساسیت چی باشه ، بابای من واسه خواستگارام شرایط خیلی زیاد تعیین میکرد ، حساسیتش روی یه سری مسائل بود اگه یدونه شو هم طرف قبول نمیکرد اصلا نمیذاشت طرف دیگه صحبتای دیگه بکنه ، مثلا یکیش این بود که طرف حتما خونه و ماشبن در اندازه ی خودمون داشته باشه ، دومین مورد دادن تمام حق و حقوق ، از جمله حق طلاق ، اشتغال ، حضانت تحصیل و ... و همینطور مهریه ، رو تک تک اینا خیلی حساس بود 

دختری از آهار🦚
اوه اوه  خب تو ناراحت نمیشی؟

فعلا یک خواستگار تونسته پاشو بذاره خونمون 

اونم چند روز دیگه میاد 

راستش من زیاد خواستگار داشتم اما مادرم خودش ردشون کرده چون کم سن بود

من از نظر منطق به پدرم رفتم به همین دلیل پدرم خیلی بهم اعتماد داره 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
خیللی زیاد  خیلی هاشون رو اصلا اجازه نمی‌داد صحبت کنند در این مورد  یه مورد بود یه آقای ...

خب تو خوت راهکاری نداشتی برای این که سختگیری کم بشه؟

اخه بنطرمم باباام شورش دراورده اخهه

نمیدونمممم واقعا

2706