2752
2734

دوستان من از فردا این چله رو شروع میکنم ی خانمی گفت زیارت عاشورا بخون یکیم زده بود صلوات ولی خوب من  زیارت عاشورا و انتخاب کردم.ترخدا برام دعا کنید امیدم ناامید نشه😄❤️محتاجم به دعاهاتون 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿۱﴾

چون يارى خدا و پيروزى فرا رسد (۱)

وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجًا ﴿۲﴾

و ببينى كه مردم دسته‏ دسته در دين خدا درآيند (۲)

فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّابًا ﴿۳﴾

پس به ستايش پروردگارت نيايشگر باش و از او آمرزش خواه كه وى همواره توبه‏ پذير است (۳)

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شهید مهدی باکری

شهید برنسی

شهید گلاب

شهید جهان آرا

سهید محمدتقی جعفری(پسردایی م)

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
2731

عزیزم لایکم می‌کنی 

آهان راستی 

چله تو شروع کردی هر روز برای منم دعا میکنی؟ لطفا دعا کن عشقم برگرده و پیامم بده

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2740
عزیزم لایکم می‌کنی  آهان راستی  چله تو شروع کردی هر روز برای منم دعا میکنی؟ لطفا دعا کن ...

ی چیزی میخوام بگم دوستانه برات حتما فردا دعا میکنم

ولی  دعواتون اگر جزئ بوده مدت زمان کمی جداشدین سعی کنید ی جوری بهم برگردین عشق خیلی مقدسه ولی خوب اگر مدت طولانیه و اصلا تمایلی نداره به سمتت بیاد از خدا کمک بخواه تا فراموشش کنی میدونی گاهی اوقات خدا ی سری ادمارو از زندگیت بیرون میکنه ک تو هی میخوای وارد زندگیت کنی  اینو بعدا میفهمی و ی چیز دیگه عزیزم از من به تو نصیحت اگ خیلی وقته تو رابطه ای برگشتین بهم حتما بگو بیاد خواستگاری   ببخشی فضولی کردم شاید ایناروباید میشنیدی:)