2737
2739
عنوان

فيلم عروسيم😭😭😭😭

163 بازدید | 9 پست

بچه ها ما عروسيمون خيلي خوب بود يني بيشتر از توان هزينه كرديم ك عروسيه خوبي باشه اما يسري چيزا پيش اومد ك كوفتم شد فيلممونم ك گرفتيم بد تر ياد اوري ميشبه به هم ميريزم،الان ميگم چيا بودن

يكي اينك يه جرياني با مادر شوهرم بود تو تاپيكام كامل توضيح دادم

دوم اينك پدر. من وپدر داماد وايسادن جلوي در با عموي من 

شوهرم باپدرا روبوسي ميكنه اما به عموي من دستشو ميذاره رو سينش خوش امد ميگه چون فيلمبردار گفته بود فقط با پدرا روبوسي كن ديگ هيچكس عموم ناراحت شده بود از اين جريان

خانواده پدريم كلا حرف و حديث توشون زياده

يا مثلا فاميلاي من شايد چهار نفر وسط بودن توي مردونه همهههه فاميلاي شوهرم بودن همه فاميلام بي بخاااار

شوهرمم ي اهنگ گفته واسه پدر بزنن بعد اركستر گفت اهنگ شادوماد تقديم ب پدر عزيزش پس باباي من چي؟بايد ميگفت تقديم ب پدرا شوهرم مبگ من فقط گفتم اهنگ پدرو بزنه نگفتم براي پدر خودم فقط يا يسري موضوعات ديگه اين شكلي

به چه چیزایی گیر میدید

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بیخیال بابا چه حوصله ای داری بخاطر این چیزای مضخرف اوقاتت و تلخ میکنی! 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اووووف یه نگاه به تاپیکات انداختم تا ببینم پدر شوهرت چی کرده 

شما خودت واسه گند زدن به هر مراسمی و کوفت کردنش کافی هستی

از هر چیزی یه داستان دراوردی

واسه هر کسی یه حرفی دراوردی

همه چی را با بدترین نگاه، سنجیدی

اطرافیانت خیلی اذیت میشن از دستت

چقدر سخت میگیرین

البته اولشه حق داری

چند سال بعد به این چیزا میخندی

منم بعد گرفتن عکسام از یه عکس اینقدر حرص خوردم الان میگم چقدر خل بودم کی دقت میکنه آخه 

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟