2752
2734

امروز دوستم بهم گفت سیاست نداری .بلد نیستی شوهرتو خر کنی . چجوری شوهرمونو خر کنیم ؟ 

میگم بهم پول نمیده میگ تو باید بهش یاد بدی بهت پول بده اخه چجوری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میری خرید ببرش با خودت هروقت باش بیرون باهاش خرج کن ولی با روی نرم 

نگو پول بده بگو عزیزم پول میخوام برا فلان چیز یه مدته صبر کردم که قسط هاتو بدی نگفتم 

موقعه رابطه بهتر موقعه است چیزی که میخوای اولویتته رو بگی مردها اون موقعه همه چی رو چشم بسته قبول میکنن😂

اولا کلمه خر اشتباست درستش اینه ک نرمش کنی 

خدا در ذات خانوم ها عشوه و ناز و سیاست قرار داده یکی بلده استفاده کنه یکی هم بلد نیست استفاده کنه 

سیاست ینی این ک شما بدونی همسرت چی دوست داره در زمان درست انجام بدی 

اقتدار همسرت رو حفظ کنی بزار حس کنه آقا بالاسرته ازت محافظت میکنه اقایون با همچین چیزایی ارضای روحی میشن 

همیشه بهش بگو چشم اگ ی چی رو دوست نداشتی با لبخند و مهربونی و ابراز محبت بیان کنی 

وقتی میخای نرمش کنی برای مطالب مهم موقعه رابطه جنسی ازش درخواست کنی ( ن این ک بهش بگی وایسا کارمو بگم بد نه در حین انجام دادن در گوشش بگی )

شوهرتو خر نکن دلشو ببر ✔️

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
2706