2752
2734

من دخترم 

گاهی اوقات که مثلا تو یه پوزیسنی میشینه میگه پام سر شد بعدشم خوب میشه سریع مثل خودمون 

خواستم ببینم پیش اومده بچه های شما هم بگن پامون سر شد ؟؟

البته کلمه سر شدن و خودم براش توضیح دادم 

اولین باری که پاش سر شد نمیونست چیه براش یه سال پیش توضیح دادم 

خواستم ببینم بچه های شما هم پاشون سر میشه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یه چکاپی چیزی،بده شاید کمخونه...والا دختر من انقدر شیطونه صبح که پامیشه تاشب درحال ورجه وورجه اس اصل ...

نه کم خون نیست پارسال از دادم 

نه دختر من شیطون نیست 

فقط وقتی مثلا تو یه حالت نشسته داره تی وی میبینه حواسش نیست مولا یه دقیقه میگه پام سر شد نه همیشه فقط گاهی 

آره برا دختر منم پیش اومده اولین بار نمی‌دونست چیه ترسیده بود میگفت پام شکست.ولی چون خیلی تکرار نشد ...

اره منم اولین بار ترسیده بود 

نه تکرار زیاد نمیشه الان یهو گفت یه دقیقه بعد گفت خوب شد 

سری قبل یادمه دو هفته پیشم باز چهار زانو یه جای تنگ نشسته بود اون موقع بود قبلش دیگه یادم نمیاد اصلا کی بود 

دختر شما یه بار شده یا چند بار پیش اومده براش؟

اره منم اولین بار ترسیده بود  نه تکرار زیاد نمیشه الان یهو گفت یه دقیقه بعد گفت خوب شد  ...

چند بار وقتی که طولانی مدت یه حالت نشسته اونطوری شده.آخرین بار عید بود 

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟