2733
2739

پسرم پیش دبستانی 

خصوصی نوشتم خداد تونم پول دادم بگذریم

امروز رفتم دنبالم پسرم بوی گند ازش میومد آروم دره گوشم گفت نتونستم خودمو نگه دارم اینم بگم پسرم اولین بارش بود تو شلوارش پی پی میکرد چهرش اونقدر خجالت زده بود اونقدر شرمنده بود هی بغض میکرد 

سریع بردمش خونه بردم حموم ببخشید ولی پی پی تا رون پاهاش خشک شده بود معلوم بود واسه چند ساعته بزور شستم نمی‌رفت خودشم همش میگفت دیکه نمیره مدرسه خجالت میکشه؟بچه من دوساعت تو اون وضعیت داغون بوده ینی معلم یا مدیر احمقش نمیتونست یه زنگ بمن بزنه بگه فلانی بچع ات اینجوری شده بیا ببرش یا بیا تمییز کن؟؟؟ینی واقعا حق ندارم برم دهتشو صاف کنم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

حق داری بری مدرسه رو خراب کنی سرشون واقعااا

موهای دخترمو کشیده بود پسری تووکلاس خیلییی بلنده موهاش 

صبح ساعت ۸ باباش و عموش چتر شدن مدرسه چنان زهرچشمی گرفتن 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️