2733
2739

والله 😐 به خدا می‌بینید آه یکی پشت گوشی گرفتتون

فقط 45 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی شده عزیزم 

حالا من ناخواسته با جلوگیری باردار شدم اومدم اینجا دارم کمک میگیرم و دردودل میکنم بهم میگن تو که دانشگاه داری چرا باردار شدی خب میگم ناخواسته بوده میگه خب سفت و سخت جلوگیری میکردی 😐 خب من چی بگم همین الان کلی درد دارم دارم میگم تا الان داشتم گریه میکردم اینجوری میگه بیشتر آدم اعصابش داغون بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
حق دارین خانم واقعا سخته  متاسفانه بعضی از دوستان اصلا نسبت به مشکل دیگران حس نمی‌گیرن و به جا ...

اره به خدا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا من ناخواسته با جلوگیری باردار شدم اومدم اینجا دارم کمک میگیرم و دردودل میکنم بهم میگن تو که دان ...

ای خدا عزیزم 

حق داری واقعا آدم خودش شوکه هست حالا یکی بیاد زخم هم بزنه 

ولی واقعا بعضی وقت ها قسمت میشع 

دختر عمو من سه تا داشت تحت هیچ شرایطی بچه نمی خواست چون سومی هم ناخواسته بود تحت شدیدترین جلوگیری ها بازم باردار شد 

خدا کمکت کنه قدمش خیر باشه 

2740
ای خدا عزیزم  حق داری واقعا آدم خودش شوکه هست حالا یکی بیاد زخم هم بزنه  ولی واقعا بع ...

مرسی عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40