2752
2739

اوایل تا۳سال خوب بودیم .الان ۳ساله بخاطر بی پولی و مشکلات خیلی بد شدیم علنی بی احترامی همش دعوا حتی رابطه جنسی هم نداریم ماهی دو سه بار

دیگ حتی عشوه هم نمتونم بیام دل چرکین شدم.میشه درس کرد این رابطرو؟بخاطر بچه موندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مشکل اینه که به خاطر خودتون و برگشتن به اون رابطه خوب نمیمونین

هروقت به خاطر خودتون موندین همه چی درست میشه

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
2740

اوضاع اقتصادی همه داغونه 

زندگیتونو بخاطر این خراب نکنید 

سعی کنید همو درک کنید و نهایتا باهم کار گنبد و زندکی تونو بسازید

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

چون همدیگه رو درک نکردید. دنبال مقصر نیستم. کلی میگم. وقتی 3 سال با هم خوب بودید پس کاملا باهم آشنایید و همو میشناسید. حتما حتما مشاوره کنید. 

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

خوبه خدا رو شکر

تحت هیچ شرایطی بی احترامی و حرمت شکنی نمیکنیم.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من بعد به دنیا اومدن بچه حرمتامون از بین رفت . الانم پشیمونم از ازدواج چون شوهرم مثل بچه ی ۲ ساله چسپیده به خانواده اش . مجبورم به این زندگی . خونه ی پدرم که یه طوری رفتار میکنن که آدم نمیتونه یه شب اونجا بخوابه چه برسه به این که بخواد جدا بشه