2752
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 230433 بازدید | 1362 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برای هرکسی یطوری جوابه من همسرم چند ماه اول عقدمون میدید اونم چون از دوران مجردی عادت داشت&nbs ...

البته فقط وقتایی که از هم دور بودیم میدید وقتی پیشم بود نه اصلا نمیدید که همونم ترک کرد

نه خب وقتی هست شبا کنارهم میخوابیم  ما زن و شوهر هستیم فقط مراسم عقد نگرفتیم  چرا باید ب ...

ما هم دعوا کردیم سر همین موضوع پریشب هزار دفعه تکرار کرده شوهرم حالم ازش بهم میخوره بزور تخملش میکنم دنبال ی راهکارم که برام مهم نباشه یا بتونم کنار بیام باهاش 

2731
اخه خیلی عذاب کشیدم  بخاطر خانوادش اونا از من متنفرن  تازه هنوزم با مادرش تویع خونه زندگ ...

به نظرم باز هم دارین احساسی تصمیم میگیرن گاهی تک والد بودن برای بچه بهتر از ی زندگی پر از تنش با والدین هست آخه فداکاری به چه قیمتی اگه مسائل قبل حل نشه میشه قوز بالا قوز و این دفعه خیلی بدتر میشه دارین عجولانه تصمیم میگیرید خودتون رو قوی کنین دوست من

عزیزم برای هرکسی یطوری جوابه من همسرم چند ماه اول عقدمون میدید اونم چون از دوران مجردی عادت داشت&nbs ...

نمیدونم احساس میکنم هرچی از اول زندگی تاحالا بهم گفته دروغ بوده

میخام با یه مشاور صحبت کنم ببینم چیکار کنم که آروم بشم و چطوری بهش بگم😭😭

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔
توی رابطه سرد هست اصن سمت من نمیاد تا نخوام  هشت سال مجرد بود  قسم میخورد ب مرگ مادرش ک ...

چرا ب خودش و فامیل هاش اعتماد کردی؟

چرا فکر نکردی عمه و خاله و عمو و دایی ، بخاطر هم خون بودن طرفداریش میکنن؟

چرا نرفتی زن سابق شو پیدا کنی و از زنش بپرسی؟

اره میدونه ک در حد نامزدی هست  همین هفته پیش پیام داد ک منتظرت هستم  ک برگردی 😔

خب شرط برگشتن رو مستقل شدن از خانواده همسر بذار 

زمانه خیلی خرابه

از هر جهت به صلاح دخترت هست که کنار پدرش بزرگ بشه

نه یک غریبه

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....
بلاتکلیفم  میگم برگردم ب زندگی قبلم و کنار دخترم باهم بگذرونیم روزامون رو

حتی اگر خواستید بگردی اولا که چند ماه صبر کنید

دوما بنداز گردن دخترت

ب این معنی که دخترت اصرار داشته که با پدر و مادر خودش باشه

این جوری بعداً سرکوفت نمیشنوی که آره مثلاً غیر من کسی تورو نخواست 

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....
چرا ب خودش و فامیل هاش اعتماد کردی؟ چرا فکر نکردی عمه و خاله و عمو و دایی ، بخاطر هم خون بودن طرفدا ...

نه اتفاقا همه میدونستن نه تنها فامیلای نزدیکش 

همه جا پر شده بود ک با کی ریخته روهم خانومه

2706