2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 230073 بازدید | 1361 پست
من کشش شکست رو ندارم  یک بار شکست خوردم  دارم میمیرم حالم خیلی بده خیلی😔

الان جدا بشی بهتره 

این آدم‌مریضه 

کسی که اصلا به زنش تمایل نشون نده اون هم اوایلش که شوق و اشتیاق زیاده مریضه 

بعضیا با دیدن فیلم ارضا میشن سمت زنشون نمیان 

این مشکل حل شدنی نیست خودتو دلخوش الکی نکن

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
مگع میشه اخه گوشیش سرچش پر بود از این فیلم ها  بعضا 28روز طول میکشه بیاد کنارم  وقتی ام ...

دروغ میگه شوهرمنم اون همه بهش اعتماد داشتم بعد ۹ سال زندگی قبل عید تو گوشیش دیدم بعد گفت من نگاه نکردم دوستم میخواسته نمیدونم چی بریزه با فلش اونارم اشتباه ریخته منم چک نکردم اصلا روحم خبر نداره ازش خواهش کردم راستشو بگه نگفت گفت کار اون نبوده بهم اطمینان داد کار خودش نبوده بعد از چند روز یادم افتاد تو گوگلش رو دیدم خودش سرچ کرده دعوامون شد گوشیشو که تازه خریده بود کوبید به دیوار بعد کاشف به عمل اومد کار خودش بوده

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم حتی تو خلوت و تنهایی ام رابطه نمیخواد مگراینکع من بخوام😔

ببخشید ولی به نظرم خدا دوست داشت که الان فهمیدی 

بهتر ازین بود بعد ازدواج بفهمی و دوباره جدا شی 

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم
الان جدا بشی بهتره  این آدم‌مریضه  کسی که اصلا به زنش تمایل نشون نده اون هم اوایلش که شو ...

آفرین زدی تو خال دقیقا با دیدن این فیلما ارضا میشن الهی خیرنبینن واسه چی زن میگیرن من نمیفهمم 

2731

من درکت میکنم چون دوبارازدواج کردم متاسفانه شوهردومم هم بدشد.نمیخوام تودلت رو خالی کنم ولی ازطرفی دلمم‌میسوزه سرنوشتت خراب بشه.شوهردوم منم همین بودمدام فیلم میدیدیه بارحتی بالاسرم بود فگرکردخوابم و خودارضایی کرد.تمایلی به من نداشت کاش فقط خودارضایی بود به روش که اوردم مثل شوهرت کولی بازی دراورد بعدامچشو بادختراگرفتم.اول قبل ازعقدرسمی زن اولش زیرسنگ شده پیداش کن وازش تحقیق کن دوم به نظرم اگرقراره ازدواج کنی چه بااین آقایاهرکی دخترتوپیش پدرش بزار یالاقل پدرپدرش یاپدرخودت دوره زمونه خیلی خرابه به هیچ مردی اعتمادنکن.

من این طور برداشت کردم نامزد شما بدلیل مورد خیانت قرار گرفتن در گذشته کلا اعتماد به نفسش رو از دست داده و فکر کرده کمبودی از نظر جنسی در او وجود داشت که همسر سابقش بهش خیانت کرده و با این ناراحتی و اعتماد به نفس پایین هنوز کنار نیامده،و برایه همین پیش شما هم استرس و بی اعتمادی به مردانگیه خودش را باز تجربه میکند بهتر بود ایشان با مشاور یا روانشناسان مربوطه اعتناد به نفس خودشون رو بهبود میبخشیدند و با یک روحیه سالم وارد رابطه بعدی میشدند...متاسفانه ایشان با خیانت قبلی کنار نیامده...

من اعتمادمو بهش از دست دادم خیلی فکرای بدی میکنم  یواشکی فیسبوک نصب کرده بود احساس میکنم خیانت ...

خب بهتر که شناختیش وگرنه این موضوعی هست که مشکل ساز میشه

💚عضوگروه سبز💚 وزن شروع ۶۱ ☘️۱۴۰۱/۶/۸☘️ وزن فعلی ۵۸☺️
اصن تمایلی ب رابطه نداره  همه جوره امتحانش کردم فقط وقتی خودم خواستم اونم ب اجبار انجام داده

شاید اعتماد بنفسش کمه

چون در اصل اون حس داره ولی پیش شما نداره

ببخشید میگم،ولی خب خودتم تاثیر داری تو این رفتارش

2740
عزیزم خواهشاً برید مشاوره قبل ازدواج، بنظرم مشاوره قبل ازدواج برای ازدواج اول واجبه چه برسه به ازدوا ...

مشاوره چیه هرچی میشه همه میگن مشاوره 

چیزی که واضحه نیاز به مشاوره نداره 

بدتر طرف میفهمه مشکلش چیه و توجیه میکنه و ازدواج میکنن 

مشاورا هم خیلی وقتها فریب فیلم بازی کردن طرف رو میخورن و یه مشت توصیه بی اثر میدن 

این ادم قطعا سالم نیست 

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
آفرین زدی تو خال دقیقا با دیدن این فیلما ارضا میشن الهی خیرنبینن واسه چی زن میگیرن من نمیفهمم 

چون تو فرهنگ ایران انقد به مجردها گیر میدن ازدواج کن که نیازم نداشته باشه اخرش تن میده به ازدواج بعد تو نمودارها آمار ازدواج‌میره بالا و مسئولین افتخار میکنن درصورتی که کی خبر داره تو اون ازدواج چه بلایی سر زوجین میاد 

شاید اعتماد بنفسش کمه چون در اصل اون حس داره ولی پیش شما نداره ببخشید میگم،ولی خب خودتم تاثیر داری ...

نه مرد سالم هرجوری شده حتی اگر زنش نخواد بالخره کارشو راه میندازه و زنو تسلیم خودش میکنه نه که کلا دوری کنه

ینی سراغ زن دیگه نمیره؟؟؟خیانت با رابطه کسی نداره؟؟؟ چقد شرایطت سخته بمیرم برات 😔 خیلی شکستی و قو ...

ب نظرم اهل خیانت نیس چون اینجوری که من تو اطرافم دیدم اون مردهایی که خیانت کردن رابطه جنسی شون اوایل ازدواجشون خیلی بوده 

ولی شما میگی که به شما نزدیک نمی‌شده یعنی میلی نداشته و بهتر بود قبل از نشون دادن واکنش از مشاور استفاده میکردی 

تازه ورود نیستم با چهارسال سابقه ترکیدم درگرانبها بودم 
2706