2733
2734

دیشب با همسرم بحثم خیلی حالم بد خیلی از دستم ناراحته طاقت دوریش ندارم

.سکــــوت و صبـــوري ام را…به حساب ضعف و بي کسي ام نگذار…دلم به چيزهايي پاي بند است..که تـــــو يادت نمي آيد….

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میترسم خیلی  میترسم زندگیم مثل سابق نشه وااااااااااااااااااااااااااااااای دارم دق میکنم

.سکــــوت و صبـــوري ام را…به حساب ضعف و بي کسي ام نگذار…دلم به چيزهايي پاي بند است..که تـــــو يادت نمي آيد….

نمیبخشه خیلللیی دلخور شدده توی جمع باهاش خیلی بد حرف زدم میگه دیگه اصلا براش مهم نیستم

2740
سلام عزیزم‌ از این روزا اکثر زن و شوهرا دارن. نگران نباش. همه چیز مثل قبل میشه. فقط از این به بعد بی ...

من طاقتاینکه خودش ازم دور میکنه ندارم .میترسم میترسم دیگه هیچوقت مثل اول نشه

آهان تاپیک ظهرتو یادم اومد. بیخیال بابا میخواد زهر چشم بگیره ازت.

اره عزیزم . وای اگه بدونی چهحالی دارم . سرکارم همش اشک میریزم

عزیزم تلاشتو واسه دلجویی کردی. دیگه بیشتر ازین خودتو داغون نکن. البته بهت حق میدم حالت خوب نباشه ها؛ ولی شوهرت هم بیش از حد داره واکنش نشون میده. بار اولت بوده و خودتم قبول داری کارت اشتباه بوده دیگه

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

من اصلا نرفتم سمتش چون میدونم عصبی و بدتر میشه

منم دو روز پیش از خستگی و کمر درد تو هایپر سر شوهرم داد زدم البته نه جلو کسی 

شوهرم هیچی نگفت 

گفت ببخشید 

دارم از عذاب وجدان میمیرم  از خودشم عذرخواهی کردم گفت بارداری اذیت شدی منم نباید جلوتر  از تو میرفتم که فشار بهت بیاد

ولی بازم از خودن بدم اومده 😐😐😢😢😢😭😭😭😭

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

2706