2752
2734
عنوان

با روانشناسی دارک پسری رو وابسته کردی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2442 بازدید | 97 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی زنان زیرک بخون این دیگ خیلیییی عالیه

خوندم خوبه.

ولی روانشناسی تاریک نیس

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
2731
واقعیته   پسرا همون لحظه اول میدونن دختریو میخوان یا نه

پس اینا که اولش میخوان بعدش جا میزنن چی!

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
شاید یه چیزی شده نظرش عوض شده...اگه نظرش هم عوض شه دیگه نه با روانشناسی روشن برمیگرده نه تاریک نه قر ...

مثلا چیا باعث میشه

2740
مثلا چیا باعث میشه

نمیدونم هر کسی یجوره، یکی ممکنه انتظاراتش از رابطه با تو یکی نباشه، یکی ممکنه خائن باشه یکی دیگرو دیده باشه دلش پیش اون باشه الان، یکی ممکنه تو زندگی شخصیش با خانواده یا کارش مشکل داشته باشه، بعد باعث شه با تو سرد شه....هزار تا سناریو هست نمیشه نظر داد این شکلی

هیچی احساسشو نسبت به خودت زیاد کنی که اغوا بشه، خودتون بهتر میدونین دیگه این همه رمان و فیلم عاشقانه ...

نگفتی چجوری

نگفتی چجوری

اونم باز هزار تا چیزه مختلفه بسته به شخصیت ادم داره   مثلا دخترایی که با پدرشون مشکل دارن راحت تر پا میدن و شاید محبت روشون تاثیرش بیشتر باشه چون کمبود محبت دارن، اونایی که تو خانواده سخت گیرن شاید بیشتر قبول کنن ازادیو اگه موقعیت خوبی گیرشون بیاد چون از محدودیت خسته شدن، ولی یکی که مثلا همیشه در مرکز توجه عه شاید بی توجهی بیشتر جذبش کنه چون باعث میشه با بقیه فرق کنی پیش خودش میگه این چرا مثل بقیه نیس؟ در کل باید ببینی اون این که تو مثل بقیه نیستیو تو چی تعریف میکنه؟ چی باعث میشه تو واسه اون ادم خاص بنظر بیای؟

اونم باز هزار تا چیزه مختلفه بسته به شخصیت ادم داره   مثلا دخترایی که با پدرشون مشکل دارن راح ...

افرین 👏🏻

سطح فرکانسم خیلی بالاست میتونم به جنونم برسونم😅😅

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤