2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بهش گفتم من چجوری برم طلاق بگیرم تو برو طلاقم بده مهریمو هم بده حق طلاق که با من نیس گفت تو مهریه می ...

ببین نیلا جان، شما مامان شدی دیگه...

استرس برای شما سم هستش، می‌دونم سخته توهین و متلک شنیدن از همسر یا خانواده همسرت ولی سعی تمام تمرکزتو بزاری رو کم کردن بحث و جدل ها، روی اینکه چطور آرامش رو بیاری ب خونه، بعدازظهر دم غروب شمع روشن کن و بشین مراقبه کن و به چیزهای خوب فک کن، ی دفتر بردار هر چیزی که تو دلت سنگینی می‌کنه رو بنویس، با شماره ۱۴۸۰ وقتایی که شوهرت نیست زنگ بزن و یکم درود دل کن تا سبک شی، هر کاری بجز بحث کردن در مورد طلاق و مهریه و ...

بعدشم عزیزم کجای قانون گفته شده که میشه زن حامله رو طلاق دادش؟ مواظب خودت و آرامشت باش...انشالله قدمش برات خیر باشه..

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
هیچی هی اینو بهم میگه تازگیام چون حالم زیاد بهم میخوره همش بیحالم زیاد نمیتونم غذا درس کنم البته گشن ...

قسمممم میخورم اگه فقط شوهرم یه بار فقط یه بار همچین حرفی میزد و چنین برخوردی میکرد اول بچه رو مینداختم بعدم طلاق میگرفتم نمیتونم چنین بی وجودی و تحمل کنم 

درخواست دوستی رد میکنم 
نه نمیترسم. از عاقبت این بچه بیشتر میترسم. بچه ای که پدرش نمیخوادش مادرش هم بدبخته 

خواهشا شما نترس..فک نمیکنم از خدا مهربون تری واسه بنده هاش باشه ک اگر نمیخواست الان اون بنده تو شکم مامانش نبود..که بی اذن خدا برگی از درخت نمیفته...

خواهشا شما نترس..فک نمیکنم از خدا مهربون تری واسه بنده هاش باشه ک اگر نمیخواست الان اون بنده تو شکم ...

با اذن خدا هر ده دقیقه در یمن یه بچه از گرسنگی میمیره. این حرفا واسه این بچه زندگی نمیشه. اگه گناه انداختنش گردن من باشه گناه بدبخت شدنش و رشدش تو محیط بی عاطفه و سرکوب و بیماری های روانیش و آینده خرابش گردن شماست 

خواهشا شما نترس..فک نمیکنم از خدا مهربون تری واسه بنده هاش باشه ک اگر نمیخواست الان اون بنده تو شکم ...

واقعاااا 

---------

ببین عزیزم هرکاری میکنی نکن خیلی بده پشیمون میشی احساس گناه میکنی 

نترس مگه بچه تو رو میخوره اصلا اینطوری نیست

2706