2752
2734
عنوان

خسته شدم از این خواستگاریا😕

625 بازدید | 43 پست

26سالمه 

تاالان که خواستگار درست درمونی نداشتم

چندتا هم اومدن سنتی بوده همون مرحله اول مادره نپسندیده

اون دوتای دیگم انگار پسراش خیلی هم شیغته من نبودن

منم غرورم اجازه نداد ادامه بدم

تو اجتماع هم هستم جوری نیس که خونه نشین باشم ولی هیچکس ازمن خوشش نیومده انگار به چشم نمیام

خسته شدم از تنهایی🥲

ب قسمت اعتقاد داری🥲

درست میشه خودش

🤍آنچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت.......کسایی که تو سرنوشت هم باشن یه روزی بهم برمیگردن شاید دور باشن شایددور بشن شاید دیر همه پیدا کنن  اما بالاخره به هم میرسن  ........تنهایی یعنی آنلاین باشی همه فکر کنن خیلی مخاطب داری ولی خودت از تنهایی ندونی چیکار کنی هی الکی پست بزاری*)         ما که ندیدیم ولی میگن خیلی قشنگه یکی از ته دل دوستت داشته باشه")🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
با تمام وجود میفهمم 💔 برای من خواستگارای داغون میاد من نمیپسندم 

من از ترد شدن نفرت دارم

اینارو معمولا جایی نمیگم سعی میکنم غرورم رو حفظ کنم ولی خسته شدم از نقاب زدن

ب قسمت اعتقاد داری🥲 درست میشه خودش

من ۳۳ سالمه 

به اندازه خودم جامعه بودم 

ظاهر باطن خانوادم خوبه چرا برام قسمت نمیشه ؟💔

اهل روابط بی دروپیکر هم نیستم 

حدی داره تنهایی 

به یک پسری هم اشنا خانوادگی بود حس داشتم ، ازدواج کرد 

جوری نگام میکرد و باهام حرف میزد فکر کردم دوستم داره 💔

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
ب قسمت اعتقاد داری🥲 درست میشه خودش

الان خواهرم 16سالشه خوشگله خواستگار هم داره

اطرافیان همع دخترا تو سن کمتر ازدواج کردن

تو وضعیت من نبودی که بفهمی چی میگم🥲

من از ترد شدن نفرت دارم اینارو معمولا جایی نمیگم سعی میکنم غرورم رو حفظ کنم ولی خسته شدم از نقاب زد ...

میفهمم 

اشکال نداره ، خدای مام بزرگه 

تو کوچه ما هم عروسی میشه 

منم چی بگم 

به یک پسری هم اشنا خانوادگی بود حس داشتم ، ازدواج کرد 

جوری نگام میکرد و باهام حرف میزد فکر کردم دوستم داره 💔

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏

توچقدرمنی

همه میبیننم میگم مجردی یامتاهل وقتی میگم مجرد دیگه هیچی نمیگن انگاری گوه خورهستن که میپرسن

دوسه تایی هم اومدن و بدون اینکه خبربدن رفتن🥺🥲

انقدحالم بده توخانواده دیگه آبروبرام نمونده

ینی چی میان و میرن دیگه خبری هم ازشون نمیشه

عزیزم هر چقد سن که بالاتر میره آدم میخواد جوانب بیشتری رو بسنجه. زیاد ایده آل گرا نباش. اگه شرایط خواستگارت خوبه چند جلسه بیشتر همو ببینین و آشنا بشین بعد جواب بدین بالاخره ازدواج سنتیه پسری هم که میاد معشوقه ات نیست معلومه که اولش حسی نداره ولی ازدواج سنتی همیشه هم بد نیست و عشق و علاقه در گذر زمان به وجود میاد . توکل کن به خدا و اگر گزینه جدیدی اومد و هفتاد درصد شرایط مدنظرت رو داشت بیشتر به خودت فرصت بده

میفهمم  اشکال نداره ، خدای مام بزرگه  تو کوچه ما هم عروسی میشه  منم چی بگم  ...

تو تقصیری نداری اون نباید جوری رفتار میکرد که برات توقع ایجاد کنه باعث سوتفاهم بشه😕

توچقدرمنی همه میبیننم میگم مجردی یامتاهل وقتی میگم مجرد دیگه هیچی نمیگن انگاری گوه خورهستن که میپرس ...

آخ قشنگ باهمه وجودم درک میکنم چی میگی

چون من این لحظات رو بارها تجربه کردم

2706