2733
2734

من هستم.دلیلیشم اینه ک نمیخوام ب احساسات و درون بیشتر ازین ضربه بزنم.نمیخوام صدمو برای کسی بزارم ک بعد خیانت کنه.هر کی رو میبینم ک ب زناشون خیانت میکنن تفکرم درمورد همه همینطور شده .میدونم همه مثل هم نیستن ولی خودمو نمیتونم قانع کنم وقتی هر چی مرد دیدم اونایی ک من دیدم البته ب زناشون خیانت میکنن.دیگع قید ازدواجو زدم .دلیلشم اینه ک نمیخوام زندگیه ی بدبخت دیگرو ک بش اعتماد ندارم سیاه کنم و خودمو نابود تر کنم.میدونم مشکلم از خودمه ن کس دیگه ای

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی معذرت میخوام ..

دو جلدی سینوهه رو دارم کاملا نو میفروشم با تخفیف هزینه پستشم خودم میدم قیمتش ۷۹۸ من میدم ۵۵۰ لای کتاباش حتی باز هم نشدن مرتب و نو هستن وقت نکرده بودم بخونم پول لازمم که میفروشم🥲

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !

خواهر من چون پدرم باهاش بد رفتاری کرده و پرخاشگره فکر میکنه همه مردا شبیه پدرم هستن واصلااااا تن ب ازدواج نمیده

قوم شوهر مثل درخت کنار توالتن🌴🚽 نه میشه از میوه شون خورد نه زیر سایه شون نشست 😂 
2740
من یه سؤال دارم پس نیاز جنسیتون رو چیکار میکنید؟

هیچ.میارزه ب نابود کردن زندگی خودمو ی بدبخت دیگه

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ

همه مثل هم نیستن عزیزم خیلیا وفادارن و متعهدن

خیلیا خانواده دوستن خیلیا عشقشون واقعیه 

شما چون مدام داری به خیانت توجه میکنی هی 

نمونه هاش میاد تو زندگیت 

بجای توجه به خیانت

به عشق به محبت توجه کن 

بعد یه مدت میبینی اطرافت پر میشه از زوجهایی که

عاشق همن و متعهدن به عشقشون و 

ان شالله شما هم یه مرد عالی و عاشق و متعهد نصیبت

میشه 🥰

اره

متولد ۸۰؟

منم احساس میکنم ازدواج خیلی وحشتناکه

کل بلاها و دردسرایی ک برا یه نفر. پیش میاد توام باید ب دوش بکشی

مگر اینکه با یه فرد پولدارر و با امکانات باشی بتونه از پس خودش تا حد زیادی بربیاد

هیچی
همه مثل هم نیستن عزیزم خیلیا وفادارن و متعهدن خیلیا خانواده دوستن خیلیا عشقشون واقعیه  شما چو ...

گفتم ک بالا میدونم همه مثل هم نیستن و مشکل از فکر منه.نمیخوام ازدواج کنم ی نفرم اسیر خودم کنم

متولد ۸۰؟ منم احساس میکنم ازدواج خیلی وحشتناکه کل بلاها و دردسرایی ک برا یه نفر. پیش میاد توام بای ...

اره هشتادم.ن ابجی کار با پولش ندارم .من مشکلمو ک گفتم یچی دیگس

اره هشتادم.ن ابجی کار با پولش ندارم .من مشکلمو ک گفتم یچی دیگس

من حتی با یکی اشتا شده بودم دیدم اون جدیه من ادم ازدواج نیستم دکش کردم

همسنیم متولدین ۸۰ خیلیییی کمن😂میبینم ذوق میکنم

چیکاره ای چیکار میکنی تو زندگیت دانشجویی شاغلی

هیچی