2733
2734

میدونم شدیدا مشکل روان پیدا کردم یعنی افسردگی و امید به زندگی ندارم و به خودکشی فکر میکنم و لازمه دارو بخورم

ولی هرجلسش بالای ۳۰۰ تومنه و پولشو ندارم از طرفی میترسم بی نتیجه بمونه و فقط یه پرونده روانیم برام درست شه

اگه تجربه دارید تعریف کنید ممنونم

والا یه مدت فشار روحی روانی خیلی داشتم...

اولین جلسه تشخیص داد گفت خانم شما از من سالم تری نیازی به دارو نیست

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی یه پرونده روانی برام درست شه؟😐

شما به کسی نگی بقیه چیزی نمی فهمن

من رفتم و خیلیییییی بهتر شدم دیگه به خودکشی اصلا فکر هم نمی کنم

ماهیانه شاید کلا نیاز باشه یه جلسه بری که واقعا ارزشش رو داره

2731

منم از همین میترسم واسه همین میخوام برم پیش روانشناس اسممو فامیلمو یه چی دیگه بگم ... دیگه راه حلی به ذهنم نمیرسه یه کارت ملی ام فتوشاپ کردم برا خودم ... من واقعا روانی ام من چند شخصیتو در عین حال دارم و حتی تو خواب شخصیتامو عوض میکنم و هرجا میرم یه اسم میگم و هرکار میکنم یه شغل متفاوت میگم خونه امو ب کسی نشون نمیده...درحالیکه نه مجرمم نه خود واقعیم آدم بدیه...من درواقع از اینکه همه باشم ولی هیچکی نباشم لذت میبرم

پیش روانپزشک رفتی یا روانشناس؟

روانپزشک

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿
یعنی چی یه پرونده روانی برام درست شه؟😐 شما به کسی نگی بقیه چیزی نمی فهمن من رفتم و خیلیییییی بهتر ...

یعنی فقط تاثیر داروها بود یا تمرینای دیگه هم داد؟

اخه دیدم بعضیا برای ازدواج جزو سوابق پیدا میکنن

چند جلسه رفتی تا دارو داد بهت؟

2706