2752
2734

دوست پسر سابقم همین پنج دقیقه پیش بهم زنگ زد ما ۴۰ روز بود باهم کات بودیم منم شمارش پاک کرده بودم بهم زنگ زده بعد ۴۰ روز به من میگه پریناز ناراحت نشی ولی چندتا از رفیقام اومدن به من گفتن تو دوست پسر زیاد داشتی و با همه هستی چشام پر اشک شد   من یه دوست پسر قبل این آقا داشتم که چون اون آقا قاچاق چی مواد مخدر بود و دائم بهم توهین میکرد باهاش کات کردم وقتی این حرف بهم زد صدام شروع کرد بلرزه بهش خیر نبینی که اینجوری پشت سر من با رفیقات غیبت من میکنید جیگرم آتیش گرفته تلفن قطع کردم سه بار دیگه هم زنگ زد رد تماس دادم الان پیام داده برای فردا بیا میخام رستوران دعوتت کنم منم پیام دادم که برو دنبال زندگیت چیزی دیگه بین ما نیست الان همین طور زنگ میزنه چیکار کنم ؟

امان از روزی که گدا معتبر شود   

ریدم تو سرت حمید 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

ای حمید نالوطی

انقدر فکر نکن چجوری میشه، بخواد بشه میشه خدا قشنگ میچینه برات....🍃                                                                        https://abzarek.ir/service-p/msg/1617273     لینک چالش ناشناسم انتقادی دردلی داشتین در خدمتم دوستان 🌴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
احتمالا همین فکر کرده که پیشنهاد. رستوران بعد ۴۰ روز داد 

مگع تو خواستگار نداری چرا میخای بری باهاش بیرون.میشه عکسشو‌تو‌خصوصی‌برام بفرستی کنجکاوم لبینمش

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
مگع تو خواستگار نداری چرا میخای بری باهاش بیرون.میشه عکسشو‌تو‌خصوصی‌برام بفرستی کنجکاوم لبینمش

عزیرم من حرف بیرون زدن زدم ؟ گفتم پیشنهاد داده و منم قرار نیست برم رابطه ۴۰ روز بود کات شده دلیلی نداره این آقا برگرده 

امان از روزی که گدا معتبر شود