2733
2734

خانومه من حدودا ۳ هفته پیش دندون عقل بالا سپت راستمو کشیدم و همه چی اوکی بود،هفته پیش سه شنبه پریود شدم،همزمان درد چشم و ابرو و سر اومد سراغم و یکمم اختلال تو بینایی،الان بهترم ولی خب کماکان یه دردی داره از دیشب نوافن خوردنو شروع کردم،تحقیق کردم به آسیب عصب سه قلو رسیدم،دارم سکته میکنم،میتونه از این باشه؟

سلام، خدا سلامتی بده، متاسفانه من ۳ سال است درگیرش هستم، شما تو چه مرحله ای هستید؟ حالت شوک عصبی دارید؟ بیماری عصب سه قلو درجاتی داره که من تقریبا شدیدترین حالتش را دارم، البته قرص کاربامازپین ۴۰۰ کاملا موثر است برای گنترل بیماری، ولی من تا جایی که می توانم سعی می کنم قرص نخورم و با کنترل یکسری موارد نسبتا کنترلش را در دست بگیرم ولی خوب بعضی وقت ها از دست در میره و بیچاره ام می کنه، نه صورتم را می توانم لمس کنم، حساس به آب، باد، گرما، سرما، گاهی در اثر صحبت کردن تحریک می شه، گاهی با نگاه کردن بصورت مایل، موهای سرم، ابرو، پلک چشم ام در اثر لمس کردن تحریک و شوک عصبی می گیرم، عصب صورتم سرجاش در حال لرزش قرار می گیره و بیچاره ام می کند، موقع لباس عوض کردن یقه لباس به موهام بسیار حساس است، حمام نمی توانم برم، چون موقع شستشو نمی توانم به صورت و موهام دست بزنم و خلاصه اینکه لیماری بسیار سخت و آزاردهنده ای است.

سلام، خدا سلامتی بده، متاسفانه من ۳ سال است درگیرش هستم، شما تو چه مرحله ای هستید؟ حالت شوک عصبی دار ...

من یه هفته است درد تو شقیقه و گوش و چشم و بالای چشم و گونه دارم،دکتر نرفتم هنوز،شما اختلال بینایی ام دارید؟من ۲۹ سالمه،خیلی ناراحتم چرا باید تو این سن اینجوری بشم،هنوز دکتری نرفتم،ولی حدس میزنم همین باشه دیگه،پشت سرم و گردن و دستمم درد میکنه،شما مداوم درد دارید؟عمل و لیزر انجام دادین؟فقط از خدا میخوام این نباشه،شما اختلال بینایی و چشم دردم دارید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه هفته است درد تو شقیقه و گوش و چشم و بالای چشم و گونه دارم،دکتر نرفتم هنوز،شما اختلال بینایی ام ...

با این علائمی که شما دارید فکر نمی کنم بیماری تون عصب سه قلو باشه، تو اینترنت مطالعه کنید، هر طرف صورت یک سلسله عصب داره که وظیفه انتقال هرگونه پیام از گلو تا پیشانی اعم از لثه، دندان، لب، گونه، صورت، بناگوش  پلک ها  ابرو و پیشانی به مغز را بعهده دارد، در این بیماری ظاهرا لایه محافظ عصب از بین می ره و این سلسله عصب ها با همدیگر تماس پیدا می کنند و اصطلاحا اتصالی پیدا می کنند، محرک شان هم  غالبا شامل باد گرم و سرد، آب، لمس، ضربه می بشد و درد آن هم به حدی است که ناخودآگاه از چشم همان طرفی که عصبش بیمار شثه اشک میاد 

2731
با این علائمی که شما دارید فکر نمی کنم بیماری تون عصب سه قلو باشه، تو اینترنت مطالعه کنید، هر طرف صو ...

خانم خدا از دهنتون بشنوه،دعا کنید برام،شایدم آسیب فکی،گیجگاهی باشه،امیدوارم این باشه یا یه آسیب چشمی،دعا کنین برام توروخدا

با این علائمی که شما دارید فکر نمی کنم بیماری تون عصب سه قلو باشه، تو اینترنت مطالعه کنید، هر طرف صو ...

بنابراین به نظرم بیماری شما عصب سه قلو نباشه، در مورد درکانش هم این را بدانید که قرص کاربامازپین داروی بیماران صرع است ولی روی این لیکاری کاملا اثر داره و تا حدود ۹۰ درصد کاهش می ده، فقط روزهای اول یگسری عوارض داره که تدریجا از بین می ره و لی کن چون دوست ندارم قرص بخورم لصورت غیر دارویی باهاش مبارزه می گنم، موارد دیگری هم هست که سر فرصت می نویسم. 

بنابراین به نظرم بیماری شما عصب سه قلو نباشه، در مورد درکانش هم این را بدانید که قرص کاربامازپین دار ...

ممنونم،توضیح بدهید که اینجا هم باشه،کسایی که این مشکلو دارن بخونن،خدا خیرتون بده

خانم خدا از دهنتون بشنوه،دعا کنید برام،شایدم آسیب فکی،گیجگاهی باشه،امیدوارم این باشه یا یه آسیب چشمی ...

به نظرم علایم تون عصب سه قلو نیست، چون خوردن این قرص چندان ضرری نداره پیشنهاد می کنم یک ورقه کاربامازپین ۲۰۰ میلی تهیه کنید و چهار قسکت کنید از زی ۳ وعده ۵۰ میلی شا به خوردن کنید و.چند روز بعد بگنیدش ۱۰۰ میلی در هر وعده و دو سه روز هم فقط روزی یک وعده قرص کامل بخورید، اگر دردتان بهد پیدا کرد یا از پزشک بگیرید و یا آزاد بخرید، تجربه من نشون میده پس از حدود ۱۵ الی ۲۰ روز مصرف قرص اثر دارو برای چند ماه تو بدن باقی می مونه حداقل برای حد ۳ ماه ۹۰ درصد بهبودی حاصل می شه، این توصیه ام را جدی بگیرید، اگر دردهاتون را کاهش داد پس به درمان ادامه بدید ولی حتما از من بپرسید بعد برید دکتر،  هر متخصصی قدرت تشخیص نداره  

2740