2752
2734

سلام دوستان بابام با عمم و عموم  تو زمین ارث دارن و با هم سر لجبازی به اختلاف خوردن..لجبازیشونم سر این بود که مامانم کم تحمله..عمم ی سری پیامک‌ توهین و افترا و..به مامانم نوشته بود که فکر دزدیه و..بعد مامان از دستش ناراحت شد و به بابام و برادرم و..گفت اونا هم واکنش نشون دادن و برادرم هر چی از دهنش در اومد توهین و فحاشی  بد به عمم پشت تلفن کرد و عمم هم جوابشو داد ..بعد پسر عمم زنگ زد به خونمون به مامانم فحش داد و شرط گذاشتن که دیگه برادرم با اونا رودررو نشه و..دفعه بعد که بابام برای مسیله زمین و قرارداد و.. تنهایی رفت پیششون ..پسرعمم اومد و به بابام حمله کرد که نزاره کنار مادرش بره ..بابامم به پسرعمم هر چی از دهنش در اومد  گفت و..بعد دیگه بابام و عمم قطع رابطه شدن و..عموم که این وسط خبرهارو میاره ومیبره و.کانال ارتباطی هست ...مونده وسط این دوتا بابام و عمم که لجبازی میکنن و..بابام اعتمادشو به هر دوشون از دست داده و با عموم هم قهر کرد و..اون دوتا هم با هم شدن و کارها رو پیش میبرن.من بیشتر تقصیرو گردن برادرم میندازم که آدم عصبی هس و یکدفعه عصبانی شد و به عمم توهین کرد.به نظرتون من واسطه برای آشتی بابام و عمم بشم که مشکلشون حل شه؟ایا به صلاحه؟ ابنجوری احتمال داره کارشون به شکایت و..بکشه و مسیله زمین و..طولانی شه..میشه نظرتون برای حل این مشکل بگین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731