2752
2734
عنوان

خانوادم منو از دین متنفر کردن ... دیگه خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 104 پست

ببین عزیزم الان هرکسی یه چیزی بهت میگه یکی میگه خب راست میگن حجابتو رعایت کن یکی میگه چه خانواده بدی داری و...... ولی این یه واقعیت تلخه که تو تا احر عمرت باید به خاطر این قضیه با خانوادت بجنگی،و مجبوری با قانون اونا زندگی کنی،مگر اینکه بزرگ شدی ازدواج کنی واون اقا رسما به خانوادت بگه به دوست ندارم زنم اینجوری باشه

عزیزم.ناراحت شدم.میدونم خیلی سخته برات.ولی فقط میتونی تمرکز کنی روی موفقیت و مستقل شدنت ایشالا

این روزها هم میگذره

دوبار لغو کاربری شدم.به خاطر حرف انتقادی 😏باردار شدم باز برگشتم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکم اجازه بده سنت بیشتر شه  اونوقت یه بزرگتر رو که خانوادت حرفشو قبول دارن، بنداز جلو تا باهاش ...

اخه من تا یه سنی میخام تیپ بزنم و ارایش کنم از یه سنی به بعد که دیگه زده میشم...:)

اخه من تا یه سنی میخام تیپ بزنم و ارایش کنم از یه سنی به بعد که دیگه زده میشم...:)

هرکاری همه میکنن لزوما نمیتونه کار درستی باشه مانتوی کوتاه و فلان و بهمان

شما سعی کنید فارغ از خانواده مطالعه دینی کنید قطعا جذبش میشید.

2731
هرکاری همه میکنن لزوما نمیتونه کار درستی باشه مانتوی کوتاه و فلان و بهمان شما سعی کنید فارغ از خانو ...

من نمیگم کار درستیع ولی منم دوست دارم یه روز جای اونا باشم

هر پدر و مادری یه جوری از بچه شون در مقابل بعضاً گرگهای جامعه حفاظت می کنه البته این وسط مسلما زیاده روی هم هست ولی شک نکنید دوست تون دارن ولی مدل حفاظت شون اینطوری ه.....زده شدن ندارن...

به نظرم مشکل اصلی تو خانوادۀ شما و سایر خانواده‌های مشابه اینه که این مباحث ریشه‌ای بیان نشدن و تبدیل به باور نشده. 

یا حالا خود والدین هم اعتقاد ریشه‌ای ندارن و فلسفه‌شو نمی‌دونن یا بلد نبودن این باورو در فرزندان هم ایجاد کنن تا اونها خودشون علاقه‌مند به رعایت دستورات دین باشن. یعنی در انتقال باور و روش تربیتشون مشکلی بود.

البته گاها استثنا هم هست و والدین هم خودشون باور و اعتقاد ریشه‌ای دارن، هم روش ترلیتی و ایجاد و انتقال باورو می‌دونن، اما باز هم نمیشه اون چیزی که میخوان.

کار به افکار خانوادت ندارم ولی ارایش برا دختر ۱۵ساله جالب نیس

تو چون سن بلوغی نمیفهمی برو تفریح و گردش ولی در حد درست سعی کن الان تو سن تعیین سرنوشت برای اینده گول نخوری و بچسبی به درس نه رفیق بازی

باید ازشون بخوای  حتی به قیمت دعوا و بحث  نترس

سر لج نندازش 

شاید سبک خونوادش فرق داره و فراتر از اونی هست که تو ذهن من و شماست اتفاق بدی نیوفته براش

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
دقیقا همین افکار باعث شده ۹۰درصد جامعه متنفر بشن 

از کجا درصد دادین که نود درصد متنفر هستن؟!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2706