2752
2734
عنوان

نمیدونم با زندگیم چی کار کنم

133 بازدید | 7 پست

نمیدونم چیکار کنم ، کتاب خریدم واسه ارشد بخونم‌ ولی ن انگیزه ش هست ن حوصله واسه خوندن ، خیلی هم سخته واسه خوندنش نیاز ب کلاس گرفتن هست و هزینه ی بالایی داره میترسم این هزینه هم ب کتابایی ک خریدم اضافه شه و نخونم باز 🤦🏻‍♀️

سر کارم ک نمیرم ، هر شغلی مورد پسندم نیست

فعلا هم اون ازدواجی ک من بخام پیش نیومده

چی کار باید بکنم من ، نمیخام همین جوری عمرم بگذره...

کاربری دست دو نفره، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ما چی بگیم

نمیدونم شما بودین چی کار میکردین

کاربری دست دو نفره، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂
2731
تمرکز نداری باید بری دکتر برات ریتالین بنویسه بخوری کسایی بودن حتی برای گرفتن فوق دکتراشونم میخوردن ...

آره مثلا دو خط میخونم یه ساعت میرم ب ی عالم دیگه

بعد اون دو خطم یاد میره

این در صورتیه ک توی دوران تحصیلم خیلی باهوش بودم

آره مثلا دو خط میخونم یه ساعت میرم ب ی عالم دیگه بعد اون دو خطم یاد میره این در صورتیه ک توی دوران ...

الانم باهوشی فقط تمرکز نداری همین

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
نمیدونم شما بودین چی کار میکردین

حوصله ندارم،مورد پسندم نیست،فعلا پیش نیومده نشد حرف.

بااین همه سخت گیری نمیشه زندگی کرد قرار نیست همه چی ازاول ایده آل باشه گاها باید با یه چیز متوسط ساخت گاهی اون ایده آل رو ساخت

حوصله ندارم،مورد پسندم نیست،فعلا پیش نیومده نشد حرف. بااین همه سخت گیری نمیشه زندگی کرد قرار نیست ه ...

درست میگین

ممنون

2740