2752
2734

بعضیا خانما میگن من نمی‌دونم حتی حقوق شوهرم چقدره مگه میشه 😐😐 

من شوهرم از ۶ صبح سرکاره بعد شب هم میاد خونه شام میخوره گاهی اوقات میره اسنپ چند ساعت و روزای تعطیل 

حقوقش کاریش ۱۸ میلیونه میده دست من اکثرا

اسنپ رو هم در آمدی که ازش داره نگه میداره دست خودش برای خرید های ریز خونه

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

صددرصد می‌دونه شما از خودش بهتر مدیریت می‌کنید پول رو

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ثابت نیس چون شغلش ازاده 

هشت و نیم تا دوازده و نیم 

سه تا هفت عصر 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
2731

الان بگم خوش به حالت یه عده میگن وایبش نمیدونم چیش بده 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
درامد اسنپ کفاف خرید خونه میده؟گوشت مرغ برنج و حبوبات؟

۴ ۳ میلیون اینا میشه ، بعد گفتم که خریدای ریز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
چرا نشه  بعضی شوهرا اصلا دوسندارن حقوقشونو به خانومشون بگن  زیاد دیدم از دوستام

خب زندگی مشترکه چه دلیلی داره پنهون کرد؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706