2752
2734

میخواستم سر برج باشگاه برم الان انگیزم صفر شده جای رگ گردنم یک خال گوشتی کوچیک هست هرچی خواستم بکنمش نشد زخم شد💔💔احساس میکنم خیلی خیلی زشتم این خال منو خیلی اذیت می‌کنه میترسمم برم برش دارم از یک طرفی بخاطر اینکه جای رگ گردنمه از یک طرفی بخاطر دردش😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

هیچ کس به گردنت دقتم نمیکنه الکی جوش نزن 

بعدم برای خودت دوسش نداری برو برش دار غصه و گریه نداره 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

تو فک میکنی هرک میره باشگاه خفنه وپرفکته بدنش والا من امروز بودم همه تاپاله هرک ی تیشرت از دستش امده بود پوشیده بود بعد من وی مدل مو ی ست ی کتونی 

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
2706