2752
2734

با یه آقایی آشنا شدم اولین دیدار گفت بیا ببینمت گفت میام دنبالت بریم کافه بعد زنگ زده گفت با ماشین دوستش اومده دوستش هم هست منم ناراحت شدم گفتم نمیام شیشه ها کاملا دودی بود منم آشنایی از قبل نداشتم ترسیدم نرفتم الانم واقعا حس بدی دارم بهش بعد هی زنگ زد جواب ندادم الانم به‌هم پیم داده گفته بیا خونم یه عالمه قرص خوردم که خودکشی کنم بنظرتون دروغ میگه؟

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
داره مثل سگ دروغ میگه هرگز این اشتباهو نکن میخواد بلا سرت بیاره خر نشی احساساتو تحریک کنه بری

عکس قرص ترامادول فرستاده که پر بودن بعد خالیشون فرستاده گفته خودکشی میکنم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
عکس قرص ترامادول فرستاده که پر بودن بعد خالیشون فرستاده گفته خودکشی میکنم

به قران دروغ میگه بابا

چیزی که زیاده قرص ترامادول

این عمرا خورده باشه

اصلا خورده باشه ام به درک بزار بمیره

هرچند دونه ازشم نخورده مگر واسه نعشه کردن

ببین پسرا عوضین گوشیتو خاموش کن بلاکش کن

بری تا آخر عمرت پشیمونی

نمیدونم ب سادگی و زودباوری تو بخندم یا ب کو...خلی اون؟؟؟؟🤣🤣🤣 اون خشابای خالی مال وقتیی ک استفاده کرده حالا خالی شده عکسشو داده اونام ک پر بوده قبلش داده.  هنو استفاده نکرده یعنی انقد زودباوری؟؟؟؟

به قران دروغ میگه بابا چیزی که زیاده قرص ترامادول این عمرا خورده باشه اصلا خورده باشه ام به درک ب ...

بخدا دو روزه آشنا شدم باهاش بعد خودکشی کنه برای من دردسر نمیشه؟؟