2733
2734
عنوان

فازاین پسره چیه 😐

418 بازدید | 46 پست

دوماهه باهم حرف میزدیم هفته پیش بهم گفت هدفت ازرابطه چیه گفتم بستگی به توداره ایشونم گفتن که من دوست دارم ازت حس خوبی میگیرم اما نه به عنوان عشق وعاشقی مثل مثل یه رفیق معمولی میخوامت بعدانمیدونم چی میشه نمیخوام وابستم بشی بعداضربه بخوری یعنی باحرفاش هیچ جای امیدی نزاشت منم گفتم احترام میزارم به تصمیت خوبه که همین اول گفتی منم تکلیفم مشخص شد دیگه ازنظرخودم تموم شد ولی اون بعضی وقتازنگ میزنه میگه چرا بیخبری میگه من این حرفارو نگفتم که جداشیم میخوام حرف بزنیم برام مهمی تاکیدم میکنه که بهت حس عاشقی ندارم  واقعامن سردرنیاوردم بنظرتون چکارکنم چی بگم اگه زنگ دوباره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بیخیال،  جدی نگیر بنده خدا مودی بوده

یازدهم تجربی                                                                       پسر                                                                                     هدف:پزشکی /دانشگاه تبریز

بگیر نیست حرفشو رک گفته 

کجای فازش رو نمیفهمی؟ به عنوان دوست فقط میخوادت اگه نمی پسندی بلاک کن و تمام

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2740